THY uçağında böcek paniği

THY uçağında böcek paniği
THY uçağında böcek paniği
istanbul-Moskova seferini yapmaya hazırlanan Türk Hava Yolları'na ait uçakta yolcu tarafından bulunan böcek paniğe neden oldu.

İSTANBUL - Türk Hava Yolları'nın TK-461 sefer sayılı TC-JGI kuyruk tescilli Boeing 737-800 tipi uçağı İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Moskova seferini yapmak için yolcu alımına başladı.

Bu sırada yolculardan birinin uçakta böcek gördüğünü söylemesi üzerine kısa süreli panik yaşandı. Bunun üzerine 141 yolcu uçaktan indirilip terminale alınarak uçakta dezenfekte ve ilaçlama çalışması yapıldı.

Yapılan ilaçlama işleminin ardından tekrar yolcularını alan uçak yaklaşık yarım saat gecikmeli olarak 23.45'de Moskova'ya hareket etti.

DHA - İbrahim YILDIZ


  http://www.radikal.com.tr/113433311343331

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  THY de bocek panigi! - yzyavuz

  THY'ye ucaginda bocek olmasi sizin icin haber niteligi tasiyan bir haber olurken yine THY'de grev olmasi neden haber niteligi tasimaz! Kendini sosyal demokrat bir cizgide konumlandiran gazete olarak boyle onemli bir haber niteligi olan konuda haber yapilmamasini nasil acikliyorsunuz? THY ile olan raklam anlasmlariniz boyutu bunu anlamamiza yardimci olabilir mi?Tesekkur ederim,