THY, Zaman ve Bugün servisini kaldırdı

THY, Zaman ve Bugün servisini kaldırdı
THY, Zaman ve Bugün servisini kaldırdı
Uçak içinde sadece Business Class yolcularına gazete dağıtımı yapan Türk Hava Yolları (THY), bu gazetelerden Zaman, Bugün ve Today's Zaman'ın dağıtımını bugünden itibaren durdurdu.

İSTANBUL - THY Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği'nden alınan bilgiye göre, mevcut uygulamada pasaport kontrolünden sonra yolcular uçuş kartlarını göstererek istedikleri gazeteyi alabiliyorlar, Business Class yolcularına ise istedikleri gazete uçak içinde dağıtılıyordu. Bundan böyle yolcular yine pasaport kontrolünden sonra uçuş kartlarını göstererek gazetelerini alabilecekler ancak uçak içinde Business Class'da,  Bugün , Today's Zaman ve Zaman gazetelerinin dağıtımı yapılmayacak.
Alınan bilgiye göre THY’nin CİP ve Lounch salonlarında da adı geçen gazetelerden önemli miktarda azaltma yapıldığı öğrenildi. (Faik KAPTAN/DHA)


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  THY

  ,

  haber

  ,

  Bugün

  ,

  zaman

  http://www.radikal.com.tr/116757711675775

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  BEN - pispor

  Tam yirmi yıldır yani kurulduğundan beri 1993 te samanyolu tv yi bu güne kadar kapatmıştım şimdi bu operasyon sonunda açtım Zaman gazetesini ne aldım ne okudum.

  Isin dogrusu - Ari Zerdüst

  iyi ki bu kavga basladi.Bu sayede toplumu kirleten bir cok sey aciga cikti ve temizleniyor.AKP bunu cok istedigi icin degil kendine saldirildigi icin yapiyor onuda biliyoruz.Böylede olsa toplumun yararinadir.Dilegim bu kavganin dahada devam etmesidir.Cünkü kavgalari büyüdükce yaratiklari kirlilikler kismende olsa aciga cikiyor ve teshir oluyor.Birde Erdogan da gülenin yolsuzluklarini desifre etsede biraz daha temizlik isi hizlansin.Umariz o da yakinda olacak.Bu arada CHP nin yaratigi Cemaat dirsekli kirlilikte en cirkin kirlilik.Cumhuriye tarihi boyunca CHP ile MHP nin yaratiklari yolsuzluklar bunlarinkinden asagi degil.Bu arada bu kirlerin bir daha üstü örtülmemesi icinde toplum demokratik hakini en üst boyuta cikarmalidir.Bu olmadan yeterince temizlik olmaz. Gezi direnisi CHP siz,MHP siz üst boyuta cikarilmali.Kürtlerde bunlarin dalasini sadece izlemekle yetinmemeli.40 yildir bu kirli iliskileri teshir etiler.Bu Kürtlerin hak mücadelesi sonucu gelisti ve otaya cikti.Bundan böylede hak arama arayislarini "tarafsiz sürece" kurban etmemeleri gerekir.Demokratik bir gelecegin önü hic bu kadar net acilmamisti. Türkiyeyi gercek sevenler bu imkani iyi kulanmali ve bu rezil,hirsir iktidar partilerinden kendini arindirmali.iyi noeler!!

  Demokrasi, diktatorluk ve halkin mali! - vallagrande58

  Bu 3 sey bir arada var olabilirmi? TRT ve THY bu denklemin neresinde kendini hisseden bir kurulus acaba?????????????

  THY taraf mı - kayi-khan

  THY bu kavgada neden taraf oluyor? Acaba hükümet bütün devleti babasının malı olarak hareket ettiği için mi?

  çocukça hareketler - mesdi

  Bu üç gazeteyi de okumam ama bunların 5 yaşındaki çocuğun 'küstüm oynamıyorum' tribinden hiçbir farkı yok.Ayrıca,THY yolları hükümetin değil devletin;yani herkesin havayolu şirketidir.Bu ayrımcılığı yapmaya hakları yok.