Tilbe ile kavga Tatlıses'i programından etti

Tilbe ile kavga Tatlıses'i programından etti
Tilbe ile kavga Tatlıses'i programından etti
Programında Yıldız Tilbe ile yaptığı kavga sonrası eleştirilere hedef olan İbrahim Tatlıses'in atv'deki şovu yayından kalktı


Geçen pazar Yıldız Tilbe’yi konuk ettiği atv’de ekrana gelen İbo Show isimli programında kavga ettiği Tilbe’ye “Dayak yedin, seni peze..nklerin elinden kurtardım” diyen ve eleştiri oklarına hedef olan İbrahim Tatlıses’in şov programı bitirildi.
Dün bir basın toplantısı düzenleyen ve hakkında sert yazılar yazan köşe yazarlarının yazılarını gösteren Tatlıses, “Üç gündür gördüğüm eziyet ve hakaret karşısında çok yorulduğumu hissettim. Tilbe’nin nankörlüğü ve yalan yanlış konuşmaları karşısında, ben de yalan söylemeyeceğime göre atv yönetimi ile konuşup İbo Show’u bitiriyorum. 50 çalışanının vebalinin hesabını, zavallı kadını oynayan Yıldız Tilbe versin” dedi.
Programda söylediği “Seni pezev..nklerin elinden kurtardım” cümlesini mecazi anlamında kullandığını belirten Tatlıses, “Keşke hiç böyle bir şey söylemeseydim. Yıldız, beni o kadar gerdi ki, gereksiz yere eski defterleri açtım. Mahsun Kırmızıgül’ü kastetmedim. O dönemde Prestij Müzik’te dövmüşler ama Mahsun’un alâkası yok” dedi.

‘Destek olmaya çalıştık’
atv yönetimi ise yaptığı yazılı açıklamada İbrahim Tatlıses’in şov programına uzun zamandır konuk bulmakta zorluk çektiklerini belirtti ve şu cümlelere yer verdi: “Biz bu konuda atv yönetimi olarak, kendisine destek olmak için çabaladık. Fakat bu durum artık sürdürülmesi zor bir hal aldı. Yıldız Tilbe örneğinde olduğu gibi... Ne yazık ki, artık davet üzerine programa konuk olma sistemi pek yürümüyor. Bu İbrahim Tatlıses’i rahatsız etti ve istemediğimiz sonuçlar yaşandı. Ekran başında tatsız olayların yaşanmaması için, Sayın İbrahim Tatlıses’ten de bu yönde bir talep gelmesi üzerine “İbo Show”u bitirmek zorunda kaldık.