Tinerciden kaçarken kazada öldü

Tinerciden kaçarken kazada öldü
Tinerciden kaçarken kazada öldü
Başkentte uçucu madde bağımlısının saldırısından kaçan kişi, otomobilin çarpması sonucu yaşamını yitirdi.

ANKARA - Başkentte, çıkışı uçucu madde bağımlısının bıçaklı saldırısına uğradığı ileri sürülen kişi, kaçarken otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybetti.

Ankara-Eskişehir karayolunun 4. kilometresinde faaliyet gösteren bir alışveriş merkezinde çalışan Deniz Esen'i (16), iş çıkışı henüz kimliği belirlenemeyen ve uçucu madde bağımlısı olduğu öğrenilen bir kişi bıçakla kovaladı.

Deniz Esen, kaçarken aniden çıktığı Ankara-Eskişehir karayolunda N.K. yönetimindeki 06 NK 786 plakalı otomobilin altında kalarak, olay yerinde yaşamını yitirdi.

Kazaya şahit olan Esen'in arkadaşları ile acı haberi öğrenip olay yerine gelen ailesi sinir krizi geçirdi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor. (aa)


  ETİKETLER:

  Ankara

  ,

  Alışveriş

  ,

  Soruşturma

  ,

  http://www.radikal.com.tr/114545711454572

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Madde bağımlısı gençle tehlike saçıyor. - Su Cemre Sim

  İstanbul'da Fatih,Taksim,Kadıköy gibi semtlerde madde bağımlısı gençler tehlike saçıyor.Bu gençler bizim çocuklarımız,çok yaralılar ,çoğunun kurtarılabilir ,altın kalpli olduğunu biliyorum.Altı ay kadar önce bindiğim araba bir kazaya karıştı,suçlu olan karı tarafdı ama çok kötü bağırıp çağırıyor,bizi korkutmaya çalışıyordu.Az sonra elinde tiner torbası bir genç yanımıza yaklaştı,arabamıza çarpan şoföre yaklaştı,adam çok sert bağırarak bağımlı genci kovdu.Made bağımlısı genç elindeki torbayı içine çekerek bana yaklaştı,yüzü uçuklar içindeydi,'Abla bana bağırdı.''dedi. Çocuğa baktım,dehşete kapıldım,çok kötü durumdaydı,buna karşın şikayet ediyor,saldırmıyordu. Azarlayan sürücüyü tanımıyordum;Yavrum o beyefendi hasta,kaza yatı,can sıkkın.''dedim.Çocuk bana bir kez daha baktı,torbadaki sıvıyı koklaya koklaya yanımızdan uzaklaştı.Bu çocuklar sokağa salınıp,cinayet işlemesi bekleniyor.Kör zihniyet,çocukların ivedilikle sokaklardan alınıp,tedavilerinin yapılması gerekir.

  ankarada 8 tirilyona kiralanan bina işe yaramıyor galiba - demlicay2011

  baksanıza hala aile ve sosyal bakanlıığı kendine bakıyor ancak.