TIR yan yattı, meşrubatlar viyadükten aşağı döküldü

TIR yan yattı, meşrubatlar viyadükten aşağı döküldü
TIR yan yattı, meşrubatlar viyadükten aşağı döküldü
İzmit'ten yüklediği meşrubatları İstanbul'daki depoya getirmek için yola çıkan TIR'ın lastiği Sultanbeyli gişelere 200 metre kala patladı. Sürücü direksiyon hakimiyetini kaybedince TIR'ın kasası yan yattı ve içindeki meşrubat viyadükten aşağı döküldü.

İSTANBUL – Lastiği patlayan bir TIR'ın sürücüsü direksiyon hakimiyetini kaybedince TIR'ın kasası yan yattı, kasanın içindeki meşrubat olduğu gibi viyadükten aşağı döküldü.

Olay saat 02.30 sıralarında Tem Otoyolu Sultanbeyli gişeler de meydana geldi. 06 AV 2170 plakalı TIR'ın sürücüsü İsmet Akyol Kocaeli İzmit'ten yüklediği meşrubatları Sultanbeyli'nde bulunan depoya getirmek için yola çıktı TIR'ın Sultanbeyli gişelere yaklaşık 200 metre kala lastiği patladı. TIR sürücüsü direksiyon hakimiyetini kaybedince TIR'ın kasası yan yattı. Kasanın içindeki meşrubat viyadükten aşağı döküldü. Sürücü olayla ilgili ifade vermek için polis merkezine gitti. Yola dökülen meşrubatları yol bakım işçileri temizlerken boş alana dökülen meşrubatların yağmalanmaması için polis ekipleri nöbet bekledi.

(Ramazan EĞRİ / DHA)