TMSF'den Skytürk TV'ye 'Kılıçdaroğlu'nu yayınlamayın' talimatı

TMSF'den Skytürk TV'ye 'Kılıçdaroğlu'nu yayınlamayın' talimatı
TMSF'den Skytürk TV'ye 'Kılıçdaroğlu'nu yayınlamayın' talimatı
Mehmet Emin Karamehmet'in borçları nedeniyle TMSF'nin Show TV ve Digitürk ile birlikte el koyduğu haber kanalı SkyTürk'te bugün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun grup toplantısındaki konuşması yayınlanmadı.

Radikal.com.tr - Mehmet Emin Karamehmet'in borçları nedeniyle TMSF'nin Show TV ve Digitürk ile birlikte el koyduğu haber kanalı SkyTürk'te bugün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 'nun grup toplantısındaki konuşması yayınlanmadı. Daha önce tüm siyasi parti başkanlarının grup toplantılarındaki konuşmalarını ayrım yapmadan yayınlayan kanalın bu tavrının sebebi kısa sürede anlaşıldı. TMSF yetkilileri CHP genel başkanı Kılıçdaroğlu'nun konuşmasının yayınlanmasını istememişti. SkyTürk'te çalışan gazetecilerin sorularına ise "Bundan sonra böyle" cevabı verildi.  http://www.radikal.com.tr/1136243113624326

  YORUMLAR
  (26 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  partizanlık - kaşınan adam

  Gezi parkı olaylarının sebepleri hakkında akkam kesen bilim insanlarımız ;iste halkın isyanının en büyük sebeplerinden biri partizanlık.Muhalefet lideri diye haber niteliği taşıyan grup toplantısı bir devlet kurumu tarafından yayınlanmıyor.Neden çünkü şu anda bir devlet kurumu yönetiminde olan kanalın yöneticileri AKP nin militanları..

  Sansür. - metinc

  Sansür... Hani öğrenmiştiniz, hani ders çıkarmıştınız? Tamam, Kılıçdaroğlu'nun analizleri ve siyaset yapma biçimi köhnemiş de olsa bunun adı sansürdür.

  hmmmm - hulya cayar

  basın birbirini mi ispiyonluyor ne?

  sizin demokrasi anlayışınız bu . benden olmayan bilmem ne olsun. - demlicay2011

  diğeride sana aynı şeyi diyor haberin yok. bağımlı ülkelerin kaderleri hep aynıdır. hüzün katliyam baskı yemece içmece dolandırıcılıık yolsuzluk rüşvet adaletsizlik polis devleti vs vs. diye gidiyor. bir almana bir abd vatgandaşlına bir italyana hikaye anlatamassın makarna kömürle sosyal devlet olmayı anlatamassın. ankarada 8 tirilyon (eski parayla) kiraladığı9n yer seni ipe bile götürür. aradaki farkı anlayın artık. geri kalmış ülkenin bağımlı bürokratları. bu devran böyle gitmez.

  S K Y = SANSUR KOYAN YALAKA TV - 14Bernard

  Amma konusmasini dinlemek istiyorum.En demokratik hakkim,SKY=Sansur Koyan Yalaka.Bundan sonra seni de sildim.

  siz devam edin - erkan8591

  Nasılsa hesap verceğiniz günler yaklaşıyor. Aldığınız yetkileri yeterince hoyratça kullandınız, ara verme vakti gelmedi mi? Bizi işten çıkartırken hiç sormadınız bile. Önünüze geleni biçiyordunuz. özel yetkili mahkemelerden önce siz özel yetkilerinizi kullandınız. Bunları unutmadık elbette. Şimdi de televizyonculuğa soyundunuz demek! Şaşırdım doğrusu.

  Yayınlamama - Turkuvaz

  Ayıptır. Her yapılan yasaya aykırı, her attıkları adım yasa dışı. televizyonlara el koyuyorlar, ana muhalefet liderini televizyona bile çıkarmıyorlar ve seçim kazandıklarını iddia ediyorlar. Buna sürekli faul yaparak kazanmak denir. yazıklar olsun. Daha bu olanlardan ders almadılar, almayacaklarda anlaşılan.