TOMA ve panzerle çocuk günü kutlaması!

TOMA ve panzerle çocuk günü kutlaması!
TOMA ve panzerle çocuk günü kutlaması!
Denizli Emniyet Müdürlüğü'nde görev yapan polisler, 'Dünya Çocuk Hakları Günü'nde, çocukları TOMA ve panzerlere bindirdi, su sıkarak gösteri yaptı.

 

DENİZLİ - Birleşmiş Milletler tarafından 20 Kasım 1989 tarihinde kabul edilen Çocuk Hakları Sözleşmesi sonrasında kutlanmaya başlanan ' Dünya Çocuk Hakları Günü' nedeniyle Denizli Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri çocuk yuvasına gitti. Çocuklar, TOMA ve panzerlere binerek eğlenceli dakikalar yaşarken, polisler de havaya su sıkarak gösteri yaptı. Çocuklar ayrıca Yunus timlerinin motosikletlerine de binerek tur attı. (DHA)


  http://www.radikal.com.tr/116226211622626

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Çocuktan katil nasıl yetiştirilir... - Hasan Çimen

  Birisi artık devletin militer aygıtlarının kimsesiz çocukları kendilerine devşirip onları bir toplum ve halk düşmanı olarak yetiştirmesine dur demeli. Osmanlıdan bu yana gelenek olarak devam eden devşirme geleneği kimsesiz çocukları devlet ideolojisiyle milliyetçi propagandalarla topluma düşman olarak yetiştiriyorlar... Sizce polisin bu kadar acımasız olmasının bir nedenide bu değilmidir? Bu çocuklar kendileriyle polisten, askerden ve devletten başka kimsenin ilgilenmemesiyle yaşadıkları kötü hayat tecrübelerini devletin ideolojik propagandasıyla birleştirerek devleti için ölecek öldürecek acımasız bir silaha dönüştürülüyor... Çocuk yurtlarının yöneticileride çocukları zaten egemen devlet zihniyetine peşkeş çekmezse o makamda durması asla mümkün olamayacak yöneticilerdir. Yurtların hali ortada sonuçta taciz ve daha nicelrinin olduğuda bilinmektedir... Bu yurtlarda hepimize düşman milliyetçi işi katilliğe götürebilecek insanlar yetiştiriliyor. Kimse buna durdemeyecek mi hala? Eğer dur demeyecekseniz o kimses,z çocuklarda bizden nefret etmekte son derece haklı. Devletin kendi katillerimizi yetiştirmesine dur diyelim... Ayrıca o polislere düşman olurkende iki kere düşünmek lazım... Zaten bütün hayatı boyunca ötelenmiş bir çocuk büyüdüğündede ötelenmeye devam ediyor ve elindeki gücü acıamsızca kullacak biri haline gelmesinde bizimde payımız çok büyük... Bu çocukları devletin elinden kurtarmalıyız...

  katil - hellinmymind

  çocuklara da nasıl katil olabilirsiniz diye ders verecekler yakında

  polis ve çocuk - Efendisiz65

  uğur kaymaz bundan 9 yıl önce sırtından taranarak öldürüldü. 12 yaşındaydı 13 kurşun sıktınız. yüzlerce çocuk öldürdünüz. en son eseriniz berkin. çocuklarla ilgilimisizin gerçekten? öldürdüğünüz çocukların katillerini çıkarın o zaman. yoksa bu küçük palavralarla kendinizi halka sevdiremezsiniz..

  toma - buretta

  toplumsal mücadele aracı ve çocuklar... ülkeye bak !

  ... - alp dundar

  ilahi yetkili ve etkililer, bugün beni çok güldürdünüz, Allah da sizi güldürsün::(

  ... - No_Pasaran

  o tomalarla öldürdükleri çocukları da anlatmışlar mı?