Torbalı müftüsü: Demir kasisi icat eden öteki dünyada ceremesini çekecek

Torbalı müftüsü: Demir kasisi icat eden öteki dünyada ceremesini çekecek
Torbalı müftüsü: Demir kasisi icat eden öteki dünyada ceremesini çekecek
İzmir'in Torbalı İlçesi Müftüsü Semih Keskin garip bir bir açıklama ile bir anda gündeme oturdu. Keskin, "Plastik kasise karşı değilim ama demir kasisi icat edenler, öteki dünyada ceremesini çekecek" dedi. Keskin daha önce de makam odasına yaptırdığı duşakabinli banyo ile gündeme gelmişti.

RADİKAL - Daha önce makam odasına yaptırdığı duşakabinli banyo ile gündeme gelen İzmir’in Torbalı İlçesi Müftüsü Semih Keskin, ilçede her sokakta bulunan hız kesici kasislere savaş açtı.

Habertürk'ten Mehmet İnmez'in haberine göre, kasislerin otomobiline zarar verdiğini belirten Müftü Keskin, Kent Konseyi toplantısında yaptığı konuşmada, “Demir kasisler insani değil. Bunu icat edenler öteki dünyada ceremesini çekecektir” dedi. Habertürk’e de konuyla ilgili açıklamada bulunan Keskin, “Kent Konseyi’nde bir müftü olarak değil, araç kullanan biri olarak fikrimi söyledim. İnsanın içini dışına çıkaran demir kasislere karşıyım” ifadelerini kullandı.


  http://www.radikal.com.tr/149177314917732

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  - user1032504

  Hayatın her dönemimde Kurallar ile örtülü bir dinde yaşayan bizlere dünyadaki genel insan sağlığını hayatını korumak için düzenlenmiş icatlar zor gelmemeli şoförünüze söyleyin kasislerde yavaş sürsün eğerki kullandığınız devletin aracıysa bilinki yıpranmasından sizde sorumlusunuz.

  yavaş geçsin sıkıntı olmaz. - zurrani

  yavaş geçsin, sıkıntı olmaz. yeter ki hızlı geçip birini ezip öteki dünyada hesabını vermek zorunda kalmasın :)