Trabzonlu avukat şimdi de tayt giyenlere savaş actı

Trabzonlu avukat şimdi de tayt giyenlere savaş actı
Trabzonlu avukat şimdi de tayt giyenlere savaş actı
Trabzon'da açık ve dar kadın kıyafetlerine savaş açan ve yıllar önce birçok meslektaşıyla da mahkemelik olan Avukat Ali Kemal Yılmaz Bayraktar, bürosunun camına, 'Tayt- don giyen kadınlar giremez' yazısı astı.

TRABZON - Önceki yıllarda açık ve dar kadın kıyafetlerine karşı çıkan 'Haya ve Edebe Aykırı Müstehcen Kadın Kıyafetlerinin Men'i Cemiyeti' kurucusu olan Avukat Ali Kemal Yılmaz Bayraktar, şimdi de tayt giyen kadınları hedef aldı.

'TAYT-DON' GİYEN KADINLAR GİREMEZ. GÜNAHTIR, HAYA VE EDEBE AYKIRIDIR'

Avukatlık bürosunun girişine, 'Eteksiz, bacakları ve kalçaları sıkıştıran, 'TAYT-DON' giyen kadınlar giremez. Günahtır, haya ve edebe aykırıdır' yazısını asan Bayraktar, müstehcen kadın kıyafetlerinin insanları cezbedici hale sokmasından rahatsız olduğunu söyledi. Bayraktar, yazılı açıklamasında, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için 'Recep Tahir' olarak söz ederken şöyle dedi:

"Türk kadınının taytı don yerine giyip altındaki bütün kalça şişkinlikleri ve baldır hatları, bölüm ve kırışıklıkları teşhir hastalığının, haya edep ve ahlakla bir alakası var mıdır? Mukadddes Türk analarımız böyle miydi? Onlara tecavüz değil mi? Türk erkeklerine tecavüz, taciz değil mi? Bu görüntülere erkekler dayanabilir mi? Suça tahrik ve teşvik edilmiyorlar mı? Bu belalı görüntüden kim kurtaracak milleti? Başbakanımız Recep Tahir ne güne duruyor? Belalardan kurtarıcı Başbakan değil midir?"(dha/Osman Şişko)


  http://www.radikal.com.tr/112586111258619

  YORUMLAR
  (9 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Bir taşta iki kuş - van der oost

  İhtiyar kurt, bu hamleyle hem avukat olarak gündeme gelmiş, reklamını yapmış oldu hem de AKP'li çevreye yaranmış oldu. Yalnız bu tür hareketler cinsel saplantı belirtisidir. Biliyorsunuz kadın cinselliğini ağzından düşüremeyen, en olmadık şeylerden cinsel mesajlar çıkaran bazı siyaset duayenlerimiz de var. Bu da onlardan galiba.

  elalemin kızına eşine böyle söylersen - demlicay2011

  seninkine de atarlar. ektiğini biçersin. asıl seninki edepsizlik. milletin ne giydiğine ne içtiğine karışacak olursak bunun sonu yok. sende zarar görürsün. bölücülük ve kin ve nefret aşılamaktan yargılanmalı. hani hep öyle diyorlar ya. fikrin söyleyince. hadi savcı beyler göreve sıkıysa tabi. ben laf söylemek hakkımı gizli tutuyorum. yeri geldimi söylerim. "bu işlerin sonu yok" dikkat edin.

  pleymen sırdaş - caglarkarademir

  arkadas amcada ne kadar genismis fetishism. düsünmekle kalmamis bi de Public yapmis yaziya dokmüs.

  aymazlığın böylesi - gamzekurt

  zaytung haberi gibi olmuş gerçekten, insanın inanası gelmiyor. yahut bir akıl noksanlığı var. allah cem-i cümleye akıl fikir versin. amin.

  AVUKATIN FİKRİ ve ZİKRİ.. - Düzgün Baba

  Bu avukat kafayı cinsellikle bozmuş.. Gitsin, Hüseyin Üzmez veya Laz Ziya gibilerin avukatlığını yapsın. İnsanın namusunun beyninde olduğunu anlaması gerekiyor.

  hmm? - umuth

  anladığım kadarıyla "tayt-don" giyen erkeklerin büroya girmesinde bir engel yok.

  tayt - sakar47

  sayın avukatım yaşlı herhalde kalbi dayanamaz diye uyarıda bulunmuş olabileceğini düşünüyorum ve sayın avukat hocamın affına sığınarak yazdım yorumu