Tramvayda taciz kavgası: Doğru otur sen de

Tramvayda taciz kavgası: Doğru otur sen de
Tramvayda taciz kavgası: Doğru otur sen de
Antalya'da tramvayda bakışlarıyla ve sözle tacizde bulunduğu iddiasıyla bir kadının şikayeti üzerine N.Y. gözaltına alındı.

TANTALYA - ramvayda yolculuk yapan 31 yaşındaki S.M. adlı kadın, iddiaya göre 35 yaşındaki N.Y.'nin bacaklarına bakmasından rahatsız oldu. S.M., N.Y.'ye niye baktığını sordu. Bunun üzerine N.Y., "Doğru düzgün otur sen de" dedi. Çıkan tartışmada iddiaya göre S.M., N.Y.'ye "Sen benim eteğimin boyuna değil uçkuruna sahip çık" dedi.

İkilinin tramvay içerisinde başlayan tartışma ve itiş kakışması İsmet Paşa Durağı'nda da devam etti. S.M. kendisine sözlü tacizde bulunduğunu iddia ettiği adamdan şikayetçi olacağını söyledi. Bunun üzerine N.Y. kadının boğazından tutup ittirdi. Bağırarak yardım isteyen S.M.'nin yanına durak yakınlarında bulunan bir trafik polisi ve tramvayın güvenlik görevlileri geldi. Kadının şikayeti üzerine gözaltına alınan N.Y., polis merkezindeki ifadesinin ardından savcılığın sözlü talimatıyla serbest bırakıldı. (dha)


  http://www.radikal.com.tr/103616410361643

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Tramvayda taciz kavgası: Doğru otur sen de - ms@deniz

  Böylesi rezalet olurmu, kadının dediği gibi sen kadının eteğine değil, kendi uçkuruna sahip ol be tacizci!

  Bunlar bizi eşek yerine mi koyuyor acaba? - Turkishbeefcake

  Doğru otur sendeymiş...Adamlar dağa zavallı sahipsiz bir eşeği kaçırıyor, eşek sahiplerine "siz de eşeğinizin başını örtün, öyle ahlaksız gezemesinler" mi diyecektiniz. Sorun kadınlarımızda değil, erkeklerimizin çift ahlaklılıklarında ve de örtbas edilen ahlaksızlıklarında...

  Kim serbest kim ev hapsinde ve neden? Hem de antalyada! - aliismettekin

  Şikayetçi olcağını söyleyince boğazına sarılmış,daha öncede doğru otur doğru oturmazsan ben yapacağımı bilirim demiş ve şimdi serbest dolaşıyor demek, 31 yaşındaki Bayan S.M. nin ev hapsi başlamıştır artık.Yarın başına bu nedenle birşey gelirse allah muhafaza adalet sistemi "pardon" der üzgündür.