TRT spikerinin patlama yorumu: Kurunun yanında yaş da yanmasın!

TRT spikerinin patlama yorumu: Kurunun yanında yaş da yanmasın!
TRT spikerinin patlama yorumu: Kurunun yanında yaş da yanmasın!
TRT'de sabah haberlerini sunan Selver Gözüaçık, Ankara'daki patlama ile ilgili bir dinleyiciden gelen, "Ölenleri aynı kefeye koyamazsınız. Oradan geçen masum insanlar da vardı belki. Kurunun yanında yaş da yanmasın" mesajını okudu. Ardından da, "Kurunun yanında yaş da yanmasın diyor aynen katılıyorum" yorumunu yaptı.

RADİKAL - TRT’de sabah haberlerini sunan Selver Gözüaçık canlı yayında, Ankara 'daki Barış Mitingi'nden önce meydana gelen ve en az 97 kişinin hayatını kaybettiği patlamalarla ilgili olarak bir seyirciden gelen mesajı okudu. Mesajda, “Ölenleri aynı kefeye koyamazsınız. Oradan geçen masum insanlar da vardı belki. Kurunun yanında yaş da yanmasın” yazıyordu. Spiker Gözüaçık da “Kurunun yanında yaş da yanmasın diyor aynen katılıyorum” yorumunu yaptı. 

t24'ün haberine göre, TRT'de "1'de Sabah" adlı programı sonun Selver Gözüaçık, bu sabahki programında izleyicilerden Ankara Katliamı’yla ilgil gelen mesajları okudu. Selvur Gözüaçık’ın okuduğu mesaj ve mesaja yaptığı yorum şöyle:

"... hanım demiş ki, ölenlerin hepsini aynı kefeye - çok tartışıldı çünkü Twitter’da, Facebook’ta- onun için o da benimle aynı şeyi söylüyor sonuçta. Ölenleri aynı kefeye koyamazsınız demiş orada polis memuru da vardı, belediye temizlik işçisi de vardı. Oradan geçen masum insanlar da vardı… Belki işine geçmek için ordan geçen de vardı. Merak etmeyin aynen. Devlet hepsinin araştırmasını yapar. Yani kurunun yanında yaş da yanmasın diyor, aynen katılıyorum."


  ETİKETLER:

  Facebook

  ,

  Twitter

  ,

  Ankara

  ,

  YAŞ

  ,

  TRT

  ,

  yorum

  ,

  Belediye

  ,

  Sabah

  ,

  spiker

  http://www.radikal.com.tr/145193614519362

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  BENCE DE - canımoğlu

  Bence sağ kalanları aynı kefeye koymamak lazım. İnsan olan ve olamayan diye.

  Canli bombalari kahraman ilan etseydiniz bari - ozimuko

  Orada yasamini yitiren kim var masum olmayan? O insanlar terorist miydi? Savas meydani miydi orasi? Kafayi mi yediniz? Bu ne rezillik, nasil bir kepazelik? Baris mitingiydi yapilacak olan... Kim kuru kim yas kardesim? Canli bombalari kahraman ilan edeydiniz bari...