TSE'de deprem! 80 kişi görevden alındı

TSE'de deprem! 80 kişi görevden alındı
TSE'de deprem! 80 kişi görevden alındı
Türk Standartları Enstitüsü'nde aralarında genel sekreter ve bölge müdürlerinin de bulunduğu 80 kişi görevlerinden alınarak, yerlerine yeni atamalar yapıldı.

RADİKAL- Türk Standartları Enstitüsü'nde aralarında genel sekreter ve bölge müdürlerinin de bulunduğu 80 kişi görevlerinden alınarak, yerlerine yeni atamalar yapıldı.

TSE'nin Kocaeli'nin Çayırova İlçesi'nde bulunan Marmara Kampusu Müdürü Mehmet Hüsrev ile 4 müdür yardımcısının da aralarında bulunduğu bazı yöneticilere saat 16.30'da görevden alındıkları tebligatı yapıldı. TSE'nin diğer kampus ve bölge müdürlüklerinde bir çok müdür ve yöneticinin görevden alındığı ve yerlerine atamaların yapıldığı belirtildi.

BAŞKAN KORKMAZ: 26 MÜDÜRE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ YAPILDI
Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Başkanı Sebahattin Korkmaz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, 26 müdürün çeşitli nedenlerle görevden alındığını ifade ederken, bu konuda fesih gibi bir durumun söz konusu olmadığını, görev değişikliği yapıldığını söyledi. Korkmaz, söz konusu 26 kişinin özlük hakları konusunda bir gerilemenin olmadığını belirtti.

(Haluk TURGUT/ÇAYIROVA Kocaeli-DHA)


    ETİKETLER:

    başkan

    ,

    atamalar