Tüfekle vurdukları kuyumcuyu soydular

Tüfekle vurdukları kuyumcuyu soydular
Tüfekle vurdukları kuyumcuyu soydular
Gaziantep'te, yüzleri maskeyle gizlenmiş 4 kişi, girdikleri kuyumcuda işyeri sahibini tüfekle vurup, altınları alarak kaçtı.

RADİKAL - Belkıs Mahallesi'nde 19 Nolu Cadde üzerindeki kuyumcuya gelen yüzleri maskeli 4 kişi, ellerindeki pompalı tüfeği işyeri sahibi Şahin Demir'e (26) doğrultarak, altınları uzattıkları poşete doldurmasını istedi. İddiaya göre, Şahin Demir altınları doldururken bir yandan da maskeli soyguncularla tartışmaya başladı.

Tartışma sırasında elinde pompalı tüfek bulunan ismi öğrenilemeyen şüpheli Demir'e ateş etti. Yaralanan Demir yere yığılırken, şüpheliler ise poşetteki altınları alıp, hızla olay yerinden uzaklaştı.

Göğsüne isabet eden saçmalarla yaralanan kuyumcu Şahin Demir ise silah sesini duyanların çağırdığı ambulansla Şehitkamil Devlet Hastanesi'ne götürülerek tedaviye alındı.

Olay yerine gelen polis ekipleri ise kuyumcuda inceleme yapıp, işyeri ve çevresindeki güvenlik kameralarının görüntülerini incelemeye aldı. Polis, görgü tanıklarının verdiği eşkal bilgileri doğrultusunda bölgede şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.
DHA-Metin Faruk TAMER


  ETİKETLER:

  İşyeri

  ,

  güvenlik

  ,

  silah

  ,

  Cadde

  ,

  İnceleme