Tuğçe Kazaz: Kar antidemokratik laikleri temizler

Tuğçe Kazaz: Kar antidemokratik laikleri temizler
Tuğçe Kazaz: Kar antidemokratik laikleri temizler
Son dönemde yaptığı açıklamalarla dikkat çeken manken Tuğçe Kazaz attığı bir tweet ile tartışma yarattı.

RADİKAL - Kişisel Twitter hesabındna kar yağışı ile ilgili düşüncesini paylaşan Kazaz’a sosyal medyadan çok sayıda tepki geldi.

Kazaz’ın, “ İstanbul da çok güzel kar yağıyor. Karin mikropları temizledigi malumumuz.Keske paralelcilerin ve anti demokratik laiklerin üzerine de yağsa.” şeklindeki tweetine kısa sürede yorum yağdı.

Tuğçe Kazaz: IŞİD'den farkınız ne?Tuğçe Kazaz, Google'daki o pozlardan çok pişman

Tuğçe Kazaz namaz kıldı, sosyal medya sallandı


  http://www.radikal.com.tr/126592112659216

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Boşverin - user394183

  Siz haber yaptıkça bunlar ötmeye devam edecek, gerçekten haber niteliği taşıyan konuları verin bize bunları değil. Yorum yaptıktan sonra bütün haber sitelerine girip "kim ne demiş? okuyucu yorumları nasıl? işe yaramış mı "diye dolaşan kişiler bunlar...

  Valla bence yetmez. - brandywine06

  Ne olduğunu bilmezlerin, dönemden kendine kar çıkarmak isteyenlerin, üç kuruşluk aklıyla adam çarpmaya kalkanların üzerine yağsın.

  paralel nedirin cevabı kadar ciddi bir konu - DirençB.

  İşin aslı bu haberi okuduğumda neşelenmedim desem yalan olur, keşke bu cümleyi yazarken birileri paralel nedir , anti demokratik ne demektir diye sorsalardı

  Lütfen artık bu haberleri vermeyin - 1adam

  Siz bu söylemleri haber yaptıkça, gündemde kalmak için çeneleri hiç susmuyor bu tür insanların. Bana ünlü olmak için zem zem kuyusuna işeyen adamı, ebu bevval, hatırlatıyorlar. Her kesin ne söylediğini bilmek zorunda değiliz.

  Sn. Kazaz cümleyi biraz daha düzeltsek... - user914580

  Bu kar demokrasiden, insan haklarından ve evrensel değerlerden uzaklaşan herkesin üzerine yağsa... Ülkenin birlik-dirlik ve bütünlüğünü bir kenara bırakıp menfaatlerini düşünen siyasetçilerin üzerine yağsa...

  - momentum

  Müjde, Aysun Kayacı'dan sonra bir aydınımız daha oldu. Tweet'inde özetlediği fikirleri en az onunki kadar karmaşık. O da Aysun Kayacı gibi master yapıyor herhalde. Okumuş adamın hali bir başka ne de olsa. Necip milletimin bu güzide simalarının ülke sorunlarına karşı gösterdiği alaka bendenizi ziyadesiyle mütehassis etmiş durumda. Kendisinin devlet televizyonunda bir belgesel sunuculuğu ile ödüllendirilmesi, hakkaniyete uygun olur, Hülya Avşar gibi. (Ama Segah makamında Rindlerin Akşamı'nı söylemeye kalkmasın.)