Tümgeneral Çubuklu: Evet, nerede kalmıştık

Tümgeneral Çubuklu: Evet, nerede kalmıştık
Tümgeneral Çubuklu: Evet, nerede kalmıştık
Ergenekon davasından 7 yıl 6 ay hapis cezası alan ancak tutukluluk süresi göz önünde bulundurularak tahliye edilen Tümgeneral Hıfzı Çubuklu, Genelkurmay Hukuk İşleri Müdürü olarak göreve başladı. İlk sözleri 'Evet, nerede kalmıştık' oldu.

ANKARAErgenekon davasından tahliye olan Tümgeneral Hıfzı Çubuklu, Genelkurmay Hukuk İşleri Müdürü görevine başladı. Çubuklu'nın avukat olan kızı Nazlı Çubuklu, babasının göreve başlamasıyla ilgili olarak Twitter 'dan "Babam dün üniformasını 2 yıl sonra ilk kez giyip yanımıza geldiğinde söyledi. İlk cümle: 'Evet, nerede kalmıştık.' Paha biçilemez bir andı" notunu paylaştı.

Ergenekon davasında terör örgütü üyeliği suçundan 7 yıl 6 ay hapis cezası alan ancak tutukluluk süresi göz önüne alınarak tahliye edilen Tümgeneral Hıfzı Çubuklu, Genelkurmay Hukuk İşleri Müdürü görevine başladı. Çubuklu'nın avukat kızı Nazlı Çubuklu, Twitter hesabından konuyla ilgili olarak , "Babam dün üniformasını 2 yıl sonra ilk kez giyip yanımıza geldiğinde söyledi. İlk cümle: 'Evet, nerede kalmıştık.' Paha biçilemez bir andı" notunu paylaştı.


DHA


  ETİKETLER:

  Ergenekon

  ,

  Twitter

  ,

  Ankara

  ,

  Avukat

  ,

  hapis

  ,

  hukuk

  ,

  tahliye