Turhal trilyonerini arıyor

10 trilyon liranın isabet ettiği biletlerin satıldığı yerlerden Tokat'ın Turhal ilçesini, 'büyük ikramiye' heyecanı sardı.

Milli Piyango'nun 31 Aralık 2003 yılbaşı özel çekilişinde 10 trilyon liralık büyük ikramiyenin isabet ettiği biletlerin satıldığı yerlerden Tokat'ın Turhal ilçesinde, 'büyük ikramiye' heyecanı yaşanıyor. Özel çekilişin 10 trilyon liralık ikramiyesinin isabet ettiği '5196322' numaralı çeyrek biletin satıldığı yerlerden Turhal'da vatandaşlar yılın talihlisini arıyor.
10 trilyonu son bir rakamı ile kaçıran ilçe merkezindeki bir markette işçi olarak çalışan Hüseyin Aldatmaz, bileti Arduç Market'ten aldığını söyledi. Büyük ikramiyenin kendisine çıkması durumunda hayatında hiçbir şeyin değişmeyeceğini, normal hayatına devam edeceğini ifade eden Aldatmaz, "Ben bir numara ile kaçırdım. Talihli kim olursa olsun ilçeye faydalı olmasını diliyorum" dedi.
Bu arada büyük ikramiyenin ilçe merkezinde faaliyet gösteren ve şu an kapalı olan Zümrüt Şarkuteri'den satıldığı tahmin ediliyor.