Türk şakaları çığrından çıktı

Türkücü Latif Doğan'a yaptığı 'helikopter şakası'yla izleyenleri şoke eden, Mustafa Karadeniz, özel bir iş için geldiği Erzurum'da fena şakalandı.

ERZURUM - Türkücü Latif Doğan'a yaptığı 'helikopter şakası'yla izleyenleri şoke eden, Mustafa Karadeniz, özel bir iş için geldiği Erzurum'da fena şakalandı.
Karadeniz'in kentte alışveriş yaptığını gören esnaf Fevzi Elagül,
'serseri' kılığına bürünerek Karadeniz'e sokuldu. Önce sigara sonra para isteyen Elagül, bıçakla Karadeniz'i kovaladı. Karadeniz, bir kasaba sığınırken sağa sola saldıran Elagül, şaka yapılacağını bilen polislerce yakalandı. Korkudan rengi solan Karadeniz, kahkahalar üzerine 'şaka kurbanı' olduğunu anladı. Karadeniz, "Herhalde şaka yapmayı bırakacağım" dedi.
Mustafa Karadeniz ise ekibiyle birlikte, türkücü 'Küstüm' Latif Doğan'ı lokanta baskınıyla kaçırmış, sahte silahla rehin aldığı türkücüyü, ellerini ve gözlerini bağlayıp helikoptere bindirmişti. Karadeniz bir metre yükselen helikopterin üzerinde dakikalarca yalvarttığı Doğan'ı aşağı itmiş, boşluğa düştüğünü sanan Doğan ise ölmediğini görünce yaşadıklarına inanamamıştı. Şakacı Karadeniz, bu olaydan sonra Latif Doğan fanatiklerinin saldırısına da uğrayıp dayak yemişti.