Türkbükü'nde dehşet anları

Sosyetenin gözbebeği olan Bodrum Türkbükü'nde bir otel sahibi bacağından tabanca ile vuruldu

 

Adobe Flash Player YükleAdobe Flash Player Yükle

 

 

MUĞLA - Ünlülerin buluşma merkezi Bodrum Türkbükü’nün göbeğinde silah sesleri yankılandı. Heyecanlı dakikaların yaşandığı olayda Paradise Oteli’nin sahibi Aziz Ş. ile gizli ortağı olduğu ileri sürülen “Anzerli” lakaplı Mustafa K. alacak verecek tartışması yaptı. Belindeki silahı çeken Mustafa K., havaya 5 el ateş ettikten sonra namluyu Aziz Ş.’ye yöneltti. Otel sahibi Aziz Ş. sağ bacağının diz kapağı altından aldığı kurşun yaraları nedeniyle hastaneye kaldırıldı.


ALACAK VERECEK İŞİ Mİ?


Hey Canlı programının görüntülediği “dehşet anları”nın yaşanmasına neden olan olay, 13.00 sıralarında gerçekleşti. Pek çok ünlü ismin denize girip güneşlendiği Türkbükü’nünmerkezi konumundaki Paradise Oteli’nin hemen yanındaki otoparkı işlettiği öğrenilen Mustafa K. otelin kapısına gelerek işletmenin 45 yaşındaki ruhsat sahibi Aziz Ş. ile görüşmek istedi.
Anzerli lakaplıMustafa K. bir süre sonra otelin bahçesine girerek Aziz Ş. ile tartışmaya başladı. Alacağının ödenmesi için yüksek sesle uyarıda bulunan Mustafa K. belindeki silahı çekti ve havaya 5 el ateş etti. Daha sonra namluyu Aziz Ş.’ye yönelten zanlı, yere doğru da 2 kez tetik çekti. Otel müşterileri ve bitişikteki işletmelerde bulunan tatilciler kaçışırken, otel personeli, Aziz Ş.’yi hastaneye götürdü. Olayı 7.65mm çapında ruhsatsız tabanca ile gerçekleştiren Mustafa K. ise jandarma tarafından gözaltına alındı.
Otel personeli, Aziz Ş. ileMustafa K. arasında dün gece de bir tartışmanın yaşandığını söyledi. Otelin restoranında oturan ve İstanbul’dan geldikleri öğrenilen bir çiftin masasına davet üzerine oturan Mustafa K.’yı yanına çağırtan Aziz Ş.’nin, “Müşterileri rahatsız etme” diye uyardığı öğrenildi. 
Türkbükü İşte Türkbükü’nde tatil yapan bazı ünlü isimler şöyle: Süreyya Yalçın, Deniz Berdan, Ebru Akel, İvana Sert, Yeşim Erçetin, Nilay Dorsa, Tuğba Büyüküstün, Harun- Ebru Şallı, Orhan Gencebay, Ferhat Göçer, Cefi Kamhi, Celal Çapa, Metin Aşık, Ayşegül Dinçkök... (HaberTürk)