Türkiye'deki ABD'li çiftten ilan: Evliliğimize üçüncü arıyoruz!

Türkiye'deki ABD'li çiftten ilan: Evliliğimize üçüncü arıyoruz!
Türkiye'deki ABD'li çiftten ilan: Evliliğimize üçüncü arıyoruz!
İstanbul, Taksim'de yaşayan Amerikalı evli bir çift, ilişkilerine 'kendini adayacak' bir kız arkadaş aradıkları yönünde ilan verdiler.

Vatan gazetesinden Mehmet Özdoğan'ın haberine göre, tüm dünyada takip edilen ve kullanıcıların birbiriyle her türlü yardımlaşma için bir araya geldiği bir platformda Türkiye 'den ilginç bir ilan dikkat çekiyor.

İstanbul , Taksim'de yaşayan ve öğretmenlik yapan Amerikalı evli bir çift, evlerinin boş odasını kiralığa çıkarıyor. Buraya kadar her şey normal... Ancak çiftin 'esas arayışı' sonra ortaya çıkıyor.

MADDİ OLARAK SEVGİLİMİZİ DESTEKLERİZ
İlanda yazılanlar şöyle: "Biz iyi görünümlü, eğitimli bir çiftiz. Kadın oda arkadaşı arıyoruz. Bizim evliliğimiz pek geleneksel değil. "2 kadın ve bir erkek " şeklinde çoklu ilişkiyi tercih ediyoruz. Dolayısıyla sadece ev arkadaşı değil, aynı zamanda yeni bir sevgili arıyoruz."

Çiftin hiçbir maddi beklentisi yok. "Gerekirse kız arkadaşımızı maddi olarak destekleriz. Amacımız fantazi yapmak filan değil. Gerçekten kendini bu ilişkiye adayacak birini arıyoruz." diye devam ediyorlar.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  İstanbul

  ,

  Vatan

  ,

  Erkek

  ,

  Kız

  ,

  Kadın

  ,

  İlan

  http://www.radikal.com.tr/115771511577152

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  - momentum

  Nesi haber olmuş, onu anlamadım. Son yıllarda yaygınlaşan swinger (eş değiştirme) ilanlarından işte. Çifte çift veya üçüncü arama ilanlarından yani. Bu ilanlara en çok arkadaşlık ve partner sitelerinde rastlanıyor, sonra bu iş için özel siteler ve nihayet uygun sosyal ortam sitelerinde, kiralık oda, ev arkadaşı sitelerinde. Hatta Linkedin gibi bir global profesyoneller ağında bile bu ilanlar var tek tük. Vatan gazetesi yeni mi duymuş, ardından da Radikal? Bu arada, ilanların önemli bir bölümünün "fake" olduğu söyleniyor. Diğer partner ilanlarında olduğu gibi dolandırılma riski yüksek bir alan, şöyle, "eşimle aramıza güçlü bir tek erkek arıyoruz" gibi sırıtan ilanlarda bilhassa. İçinde kadın unsuru bulunan her organizasyonda aldatılma riski yüksek, bilhassa Türkiye'de.

  ... - xyuıop

  sapkınlık. tabi bir takım evler yada bu tür hizmetlere %90 hangi cins sebep oluyor? erkek milleti. merhamet, vicdan yok zaten iyi bir şeyler yapmaya dair. para dökerler bu yolda sapkınlar.