Türkiye'nin EN SOSYAL, EN MOBİL, EN ETKİLİ dijital gazetesi

Türkiye'nin EN SOSYAL, EN MOBİL, EN ETKİLİ dijital gazetesi
Türkiye'nin EN SOSYAL, EN MOBİL, EN ETKİLİ dijital gazetesi
Radikal günde 1.5 milyon tekil ziyaretçiye ulaşıyor. Bu ziyaretçilerin 1 milyonu Radikal haberlerini mobil cihazlar aracılığıyla okumayı tercih ediyor. Radikal sosyal medyanın da en güçlü ve etkili gazetesi konumunda.

RADİKAL - Radikal’in siz okurlara ulaşım hızı ve oranı her geçen gün artıyor. Aslında dünyanın belli başlı yenilikçi haber sitelerinde görülen bir eğilimi gözlemliyoruz: Haberlerimizi artık masaüstü bilgisayarlarınızdan değil, akıllı telefonlarınızdan takip ediyorsunuz.
Evet, Radikal diğer haber siteleri içinde mobil trafik oranı en yüksek gazete .
Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ediyor, Radikal haberlerine Facebook duvarınızdan ya da Twitter akışınızdan ulaşmayı tercih ediyorsunuz.
Evet, Radikal Facebook’ta haberleri en çok konuşulan, etkileşim oranı en yüksek gazete.
Siz okurlarımıza Radikal’i en sosyal, en mobil ve en etkili dijital gazete yaptığınız ve tüm kanallardan bizimle konuştuğunuz için teşekkür ederiz. Buluşmalarımız hep böyle sık, sohbetlerimiz uzun ve daim olsun.
**Radikal’e ayda 6.2 milyon kişi sosyal medya üzerinden ulaşıyor. 7500 kişi yorum yapıyor, 42 bin kişi haberlerimizi beğeniyor, 4500 kişi haberlerimizi arkadaşlarıyla paylaşıyor, 438 bin kişi Radikal haberleri hakkında konuşuyor. Radikal’e mobil araçlar üzerinden ulaşan kişilerin sayısı 3 milyon. Bu kişiler 11 milyon sayfa okuyor.