Türkiye'nin en yüksek binasında yangın paniği

Türkiye'nin en yüksek binasında yangın paniği
Türkiye'nin en yüksek binasında yangın paniği
Levent'te bulunan Türkiye'nin en yüksek binası Sapphire'de yangın paniği yaşandı. İtfaiyenin çalışmaları sürerken bina tamamen boşaltıldı.

İSTANBUL Türkiye 'nin en yüksek binası olarak bilinen Sapphire'de çıkan yangın paniğe neden oldu. Beşiktaş 4. Levent’te bulunan binanın B-3 bölümündeki bir işyerinde saat 13.00 sıralarında dumanlar yükseldi. Yangın alarmının çalmasıyla katta bulunan çalışanlar ve ziyaretçiler dışarıya çıkarıldı. Kısa sürede itfaiye ekipleri olay yerine gelirken küçük çaplı yangın söndürüldü.

Sapphire’in alt katında bulunan bir restoranın bacasında bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangın nedeniyle bina dumanla kaplandı. Binada yangın alarmının da devreye girmesiyle büyük panik yaşandı. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederken, binadakiler tahliye edildi. Yangına ilgili itfaiyenin incelemeleri sürüyor.


HASAN YILDIRIM / DHA


  http://www.radikal.com.tr/115066011506601

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Yine mi? - halukaka

  Geçen sene de mi böyle bir şey olmuştu yoksa o başka bir gökdelendi de ben mi yanlış hatırlıyorum? Ama her halükarda, AKILLI BİNA'da nasıl yangın çıkar aklım almıyor...