TÜRSAB Başkan Ulusoy çok öfkeli: 2. Cumhuriyetçilerin canları cehenneme

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Genel Başkanı Başaran Ulusoy, açtı ağzını yumdu gözünü: "Cumhuriyet tektir, bu konuda tartışma yaratıp kendilerine 'İkinci Cumhuriyetçi' diyenlerin anları cehenneme."
Ulusoy...

MUĞLA - Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Genel Başkanı Başaran Ulusoy, açtı ağzını yumdu gözünü: "Cumhuriyet tektir, bu konuda tartışma yaratıp kendilerine 'İkinci Cumhuriyetçi' diyenlerin anları cehenneme."
Ulusoy, Bodrum'da düzenlenen turizmi değerlendirme toplantısına katıldı. Toplantıda konuşan Ulusoy, Türkiye'nin içinde bulunduğu kritik dönemde, yönünü asla doğuya dönmemesi gerektiğini söyledi. Ulusoy, ülkedeki tüm değerlerin ekonomik ve manevi olarak satılmaya başlandığını savunarak, "Elde avuçta ne varsa satıyorlar. Üretime yönelik hiçbir şey yapılmıyor. Bu arada Cumhuriyet ilkelerine de saldırılar gün geçtikçe artıyor. Günümüzde, Cumhuriyet ve Atatürk ilkelerini tartışılır hale getirdiler. Cumhuriyet tektir, bu konuda tartışma yaratan ve kendilerine 'İkinci Cumhuriyetçiler' diyenlerin de, bu ülkenin dünyadaki imajına kara leke sürenlerin de canları cehenneme. Varsa Üçüncü Cumhuriyetçilerin de canları cehenneme" dedi. Ulusoy, Kaz Dağları'nda altın aranmasını da eleştirdi.