Üç arkadaş çatıştı: 2 ölü

Barda kavga eden üç arkadaş, yaralı olarak kaldırıldıkları hastanede de kavgaya devam etti. Hastane önünde silahlarını çeken ardaşlardan ikisi öldü, biri de yaralandı.
Haber: UFUK BALKİS / Arşivi

ANTALYA - Barda kavga eden üç arkadaş, yaralı olarak kaldırıldıkları hastanede de kavgaya devam etti. Hastane önünde silahlarını çeken ardaşlardan ikisi öldü, biri de yaralandı.
Önceki gece saat 03.00'te Örnekköy'de bir bara giden üç arkadaş 37 yaşındaki Veysel Yavuz, 34 yaşındaki Ahmet Şahin ve Muhammet Başkan belirlenemeyen bir nedenle tartıştı. Ruhsatsız tabancalarını çeken üç kişi birbirlerine ateş etmeye başladı. Başına isabet eden kurşunla yaralanan Yavuz, Özel Lara Hastanesi'ne kaldırıldı. Başkan ve Şahin de ayrı ayrı bardan çıktı. Başkan ve Şahin, Yavuz'un durumunu öğrenmek için hastaneye gitti.
Hastanede silahlar konuştu
Hastane kapısında karşılaşan Başkan ve Şahin arasında yine kavga başladı. Tabancalarını çekip hastane kapısında ateşleyen Başkan ve Şahin birbirlerini ağır yaraladı. Atatürk Devlet Hastanesi'ne sevk edilen yaralılardan Yavuz ve Şahin, tüm müdahalelere rağmen öldü. Durumu ağır olan Muhammet Başkan ise Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne sevk edildi.


    http://www.radikal.com.tr/7546987546980

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.