Üç çocuk annesi Gülcan Çelen, eşi tarafından sokakta bıçaklandı

Üç çocuk annesi Gülcan Çelen, eşi tarafından sokakta bıçaklandı
Üç çocuk annesi Gülcan Çelen, eşi tarafından sokakta bıçaklandı
Manisa'nın Turgutlu İlçesi'nde, maden işçisi olan 38 yaşındaki Musa Çelen, evde iki çocuğunun gözleri önünde şiddet uyguladığı aynı yaştaki eşi Gülcan Çelen'i, kaçmaya çalışırken sokak ortasında yakalayıp bıçaklayarak öldürdü.

TURGUTLU - Kütahya’daki bir kömür madeninde çalışan üç çocuk babası Musa Çelen, dün saat 18.00 sıralarında Turgutlu’daki evine geldi. Psikolojik sorunları olduğu ileri sürülen Çelen, eşini telefonla konuşurken görünce, iddiaya göre kıskançlık krizine girip, evdeki iki çocuğunun gözleri önünde dövmeye başladı. Eşinin tekme ve yumruk darbelerinden kaçmak isteyen Gülcan Çelen, kendini güçlükle sokağa attı.

ÖLÜMDEN KAÇAMADI
Canını kurtarabilmek için kaçmaya çalışan Gülcan Çelen, ancak evden 200 metre uzaklaşabildi. Peşinden koştuğu eşini yakalayan Musa Çelen, elindeki bıçağı çevredekilerin dehşet dolu bakışları arasında rasgele sallamaya başladı. Talihsiz kadın , göğsünün üç yerine isabet eden bıçak darbesiyle kanlar içinde yere yığıldı. Bağırışlar üzerine dışarı çıkan komşuları durumu polise ve 112 Acil Servis’e bildirdi. Olay yerdine gelen sağlık ekipleri, Gülcan Çelen’i yaşama döndürmek için yaklaşık 30 dakika çaba gösterdi. Ancak, genç kadın kurtarılamadı. Polis, cinayet zanlısı Musa Çelen’i suç aleti bıçakla olay yerinde yakalayıp, gözaltına aldı.

İkiz kardeşler 13 yaşındaki Ahmet ve Samet Çelen, annelerinin gözleri önünde dövüldükten sonra babaları tarafından bıçaklanarak ölldürülmesinin şokunu yaşadı. İkiz kardeşler, Çocuk Bürosu’nda psikolog eşliğinde ifade verdiler. Ahmet Çelen, babasının annelerini sürekli dövdüğünü belirterek, "Bu akşam da aynısı oldu. Pskikolojik sorunları nedeniyle, annemin onu aldattığından şüpheleniyordu. Yüreğimiz yanıyor" dedi. Çiftin, Kütahya Anadolu Öğretmen Lisesi’nde okuyan kızları Hamide Çelen’in ise olay sırasında okulunda olduğu belirtildi.

DHA - Doğan ÇİZMECİ


  http://www.radikal.com.tr/112429111242912

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  DÜNYA KADINLAR GÜNÜ VE TÜRKİYEDE BİR CUMA GÜNÜ - pispor

  islam dini bu gün mübarek haftanın en hayırlı günü.bu gün temizlenip cumaya gidip tüm günahlarımızdan arınma günü,ve dünya kadınlar günü;Barışın simgesi kadınlar,savaşın en mağdurları kadınlar. ataerkil sistemin büyük kabusu kadınlar,ilk önce kadınlar vurulur,mafyavari yöntemlerle,bacakları kolları kırılır başları yarılır gözleri morartılır, Bu da yetmedi,öldürülür,taciz ve tecavüz edilir, Öznesinin erkek,nesnesinin kadın olduğu yıkıcı itibarsızlaştırıcı iradesizleştirici bu uygulamalar kadını erkeğin hapishanesinde tutma amaçlı olup, Devlet destekli din destekli ve gözetimli bu eril "ehlileştirme" araçları yetmediğinde ise zindan kapıları sonuna kadar açılır. Ve bundan dolayı ben kadın mücadelesinin derinliği ve yoğunluğunun iz düşümüne zindanlarda rastlanır.Gizli tanık ifadesi ile Bingöllü lise öğrencisi "Gülsüm Koç" siirt cezaevinde 62 yıl hapsi isteniyor.Oysa kadınlar ne istiyor.ekmek,emeklerinin karşılığını.Gül ve barıştan başka.Gül-Dünya kadınlarının günü kutlu olsun.

  Kadinlari hafifce dövüp korkutabilirsiniz - siradanbirisi

  Bu sözler AKP Kirikkale il baskanina ait. Nedense Radikal gazetesi disinda diger gazetelerde haber verilmis durumda (tabi cemaatci ve AKP taraftari gazeteler disinda). AKP in il temsilcisi bu sözleri acikca ve utanmazca söylüyebiliyor ve Radikal aciklamakdanmi cekiniyor?? Modern islamcilar hala ortacagci kafalariyla bu dünyada var oluyorlar. Onlar var oldukca medeniyet yok oluyor.