Üç çocuklu çiftin üçüzleri oldu

Üç çocuklu çiftin üçüzleri oldu
Üç çocuklu çiftin üçüzleri oldu
İZMİR'de 3 çocuk babası inşaat işçisi Yusuf Eliş'in eşi Hediye Eliş üçüz bebek dünyaya getirdi. Üçüzlere sevinen çift, şimdi 6 çocuğun masrafını düşünmeye başladı.

3 çocukları bulunan Hamdiye- Yusuf Eliş çiftinin, Ayrancılar Medifema Hastanesi’nde üçüz bebekleri oldu. İnşaat işçisi Yusuf (38), Hamdiye (28) Eliş çifti sağlıklı üçüz bebekleriyle sevinç yaşadı. Oldukça başarılı geçen operasyonun ardından Sevda, Bünyamin ve Sabri adı verilen bebeklerin aileye teslim edilmesi sırasında oldukça renkli görüntüler ortaya çıktı.

Çok mutlu olduğunu belirten anne Hamdiye Eliş, "Üç çocuktan sonra üç bebeğimin birden dünyaya gelmesi çok sevindirici. Şimdi üçüzlerle birlikte çocuklarımın sayısı 6 oldu. Ancak üçüzlerin bakımında oldukça zorlanacağımız görülüyor. Çünkü eşimin sabit bir işi yok. İnşaatlarda çalışıyor. Şimdi üçüzlerin mama, bez ve diğer giderleri bizleri oldukça zorlayacak. Allah yardımcımız olsun" diye konuştu.

Üçüzlerin babası Yusuf Eliş de,"Üçüz bebeğim olduğu için çok mutluyum, ancak işim yok. İnşaatta çalıştığım için her gün iş bulamıyorum. Havalar soğuyunca her zaman iş bulamıyoruz. Artık daha çok çalışmam gerekecek" dedi.

Üçüz bebeklerin sağlık durumlarının iyi olduğunu belirten Uzm. Dr. Görkem Astarcıoğlu, "Bebeklerden Sevda 1 kilo 35, Bünyamin 1 kilo 57, Sabri ise 1 kilo 64 gram olarak dünyaya geldi. Bebeklerimizin sağlık durumu gayet iyi. Onları ailelerine sağlıklı olarak teslim etmenin sevincini yaşıyoruz" diye konuştu. 

DHA


    ETİKETLER:

    İnşaat

    ,

    ,

    zaman