Üç kişilik aile soba kurbanı

Aynı aileden üç kişi, kömür sobasından sızan gazdan zehirlenerek hayatını kaybetti. Anne, baba ve çocuklarının üç gün önce öldüğü belirlendi.
Haber: SEFA KARACAN / Arşivi

AFYON - Aynı aileden üç kişi, kömür sobasından sızan gazdan zehirlenerek hayatını kaybetti. Anne, baba ve çocuklarının üç gün önce öldüğü belirlendi.
Uydukent Orhangazi Mahallesi'nde oturan 32 yaşındaki Teoman Coşkun, eşi 25 yaşındaki Funda Coşkun ve Ali Çetinkaya İlköğretim okulu ikinci sınıf öğrencisi sekiz yaşındaki oğlu Bünyamin Coşkun, 22 Ocak Perşembe gecesi, karşı apartmanda oturan komşuları Zekeriya Ataş'a misafirliğe gitti.
Kedileri bile zehirlendi
Misafirlik sonrası, aileden üç gündür haber alamayan ve oda ışığının sürekli yanmasından şüphelenen Ataş, aileye telefonla da ulaşamadı. Bunun
üzerine durumu Funda Coşkun'un babasına anlattı.
Önceki gece 23.30'de eve gelen yakınları, bir matbada işçi olan Teoman Coşkun, eşi Funda ve oğlu Bünyamin'in cansız bedenleriyle karşılaştı. Aileyle birlikte evin kedisi Minik'in de öldüğü görüldü.
Coşkun ailesinin kömür sobasından çıkan karbonmonoksit gazından zehirlendiği belirlendi. Cesetler, Afyon Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.