Uçakta Bülent Ersoy krizi

Uçakta Bülent Ersoy krizi
Uçakta Bülent Ersoy krizi
Bülent Ersoy, Antalya-İstanbul seferini yapan THY uçağında tüm uyarılara rağmen kemer takmak istemeyince kriz çıktı. Ersoy, kendisine tepki gösteren yolcuların yanısıra kabin memurlarıyla da tartışınca uçak pist başına döndü.

RADİKAL - Antalya ’dan İstanbul ’a gitmek için THY uçağına binen Bülent Ersoy, kabin memurlarının uyarılarına aldırmayınca kriz çıktı. Uçağın ön tarafındaki 1A numaralı koltuğu oturan Bülent Ersoy, hosteslerin uyarılarına rağmen emniyet kemerini takmadı.

Airporthaber'deki habere göre, kabin memurları, Bülent Ersoy’a kemerini bağlaması konusunda uyarılarda bulunmaya başladı. Kabin ekibi, Ersoy’un ısrarla kemer takmak istememesi nedeniyle durumu kaptan pilota bildirdi. Bu sırada pist başına ilerleyen uçak, terminale geri döndü.

AMELİYAT GEÇİRDİĞİ İÇİN...

Uçağın geri dönmesiyle yolcular da Ersoy ile tartışmaya başladı. Yolcularla da tartışan Ersoy bir yolcuya bağırarak üstüne yürüdü. Yaklaşık bir saat süren tartışmaların ardından yer personelinin de araya girmesiyle ünlü sanatçı kemerini taktı ve Antalya-İstanbul seferi gecikmeli olarak gerçekleşti. Öte yandan Ersoy’un yakın zamanda ameliyat geçirdiği için kemer takmak istemediği öğrenildi.

GECİKMELİ SEFER
TK2933 sefer sayılı uçağın yolcuları ise imza toplayarak Ersoy’dan şikayetçi oldular.


  http://www.radikal.com.tr/126476712647673

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Indirin ucaktan... - qqaazz@mynet.com

  ... terminalde polise anlatsin derdini. Sonra da otobusle gider nereye gidecekse. Diger yolcular bu simariklikla ugrasmaya mecbur mu?

  Bülent ersoy ....THY....Emniyet Kemeri - user398680

  Geçenlerde 1150 odalı Sarayı övdüya...Dokunulmaz olduğunu sanıyor.Ah o uçakda ben olacaktım .

  Yandas - Muba

  o artik yandas yani dokunulmaz, ayakkabi kutusuyla bile yakalasaniz sucsuzdurlar..