Üçlü cinayetin zanlısı akraba çıktı, amcaoğlumu da öldürdüm dedi!

Üçlü cinayetin zanlısı akraba çıktı, amcaoğlumu da öldürdüm dedi!
Üçlü cinayetin zanlısı akraba çıktı, amcaoğlumu da öldürdüm dedi!
Ankara'da başlarına sıkılan tek kurşunla öldürülen üç kişinin katili yakalandı. Akraba çıkan katil geçen yıl diğer amcaoğlu Abdullah Okkalı'yı da öldürdüğünü itiraf etti


Ankara'nın Yenimahalle İlçesi Kuzey Çevre Yolu Batıkent sapağında başlarında tek kurşun sıkılarak öldürülen Nuray Okkalı(40), kızı Mukaddes Şeyma Okkalı(15) ve oğlu Osman Yusuf Okkalı'nın katil zanlısı, geçtiğimiz yıl öldürülen Nuray'ın Okkalı'nın eşi Murat Okkalı'nın amcasının oğlu çıktı. İsmi açıklanmayan katil zanlısı yakalandıktan sonra, suçunu itiraf etti.

BİR KİŞİYİ DAHA ÖLDÜRMÜŞ

Jandarmada sorgusu devam eden katil zanlısı diğer amcaoğlu Abdullah Okkalı'yı da öldürdüğünü itiraf etti. Katil zanlısının ifadesiyle yola çıkan Jandarma, anne ve çocuklarının öldürüldüğü yerin yaklaşık bir kilometre uzakta dere yatağından Abdullah Okkalı'nın cesedini buldu. Katil zanlısının önce Abdullah Okkalı'yı bıçaklayarak öldürüp arabadan attıktan sonra, anne ve iki çocuğu da silahla başlarına sıkarak öldürüp kaçtığı tespit edildi.

Jandarma'da sorgusu süren ve suçunu itiraf eden katil zanlısının akşam saatlerinde adli tıp kurumunda sağlık kontrolünde geçeceği öğrenildi.