Ulaştırma Bakanı Yıldırım hızlı tren için tarih verdi

Ulaştırma Bakanı Yıldırım hızlı tren için tarih verdi
Ulaştırma Bakanı Yıldırım hızlı tren için tarih verdi
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Ankara-İstanbul yüksek hızlı tren hattının şubat veya en geç mart ayında faaliyetine başlayacağını açıkladı.
Haber: HACER BOYACIOĞLU / Arşivi

ANKARAUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Ankara İstanbul yüksek hızlı tren hattının, 2014 yılında, şubat veya en geç mart ayında faaliyetine başlayacağını açıkladı.


  http://www.radikal.com.tr/116148811614885

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  adapazarı haydarpaşa ne oldu. - sktk60

  adapazarı haydarpaşa tren seferleri ne zaman olacak dört gözle bekliyoruz seferleri bir kaldırdınız adapazarı istanbul hattını sildiniz asıl yoksul insanların ulaşımını sağlayan bu hat devreye ne zaman girecek onu haber verin hızlı tren adı üstünde hızlı gider gelir siz adapazarı haydarpaşa hattı çalışmaya devam edecekmi onu haber verin.

  tavsiyedir - fısıltı

  marmaray'da yaşanılan sıkıntıların yaşanmaması adına tedribiri elden bırakmayınız ve açılışın olduğu anda dahil olmak üzere gerekli noktalara güvenlik görevlerini yerleştiriniz ki bu halkın ne zaman trenin düğmesiyle,ikaz noktalarıyla oynayacağı belli olmaz (!) siz en güvenilir şekilde yapıyorsunuz ondan yana şüphem yok asla kalbinize kötü almayın dediklerimi halka güvenmiyorum ben(!) :)

  o nasıl bi tarih? - elifarzella

  olmadı nisan, o da olmazsa mayıs haziran gibi, eğer o da olmazsa seneye bu zamanlar inşallah rabbim izin verirse tabi. ya böyle bir açıklama yok ya kurban olayım. iş yerinde patrona desen "çıkarken muhasebeden al alacaklarını" der gönderir valla

  İzmir-İstanbul. - Clear

  İzmir-İstanbul yolunun da -4.5 saate inişi için- bir an önce tamamlanmasını bekliyoruz.Konak ve Sabuncubeli tünelleri de bitmek üzere...Haydi Binali! Göreyim seni!

  Pamukova! - gokhangokhan

  Siz önce Pamukova'da yaşanan facianın hesabını verin.