Umut'un katil zanlısına tahliye

Umut'un katil zanlısına tahliye
Umut'un katil zanlısına tahliye
İzmir'de parkta oynarken maganda kurşunuyla hayatını kaybeden 6 yaşındaki Umut Ceylan'ın katil zanlısı olarak yargılanan Can K. delil yetersizliğinden tahliye edildi.

Karabağlar İlçesi’nde geçen 27 Ağustos ’ta parkta oynarken nereden geldiği belli olmayan kurşunla hayatını haybeden 6 yaşındaki Umut Ceylan’ın katil zanlısı Can K, haftalar süren araştırmalar sonucunda yakalandı. 18 Ekim’de bir yaralama olayına karışınca yakalanan ve üzerinde bulunan el yapımı tabancanın Umut’u hayattan koparan silah olduğu laboratuvar incelemesiyle ortaya çıkan Can K.’nın poliste 8 ayrı suç kaydı olduğu belirlendi. Bu sonuçtan önce cezaevine konulan Can K.’nin Umut’un öldüğü gün sarhoş olduğunu, ateş açıp açmadığını bilmediğini söyledi. Umut'un katil zanlısı olarak yargılanan Can K. delil yetersizliğinden tahliye edildi.


  ETİKETLER:

  suç

  ,

  ağustos

  ,

  katil

  ,

  tahliye

  ,

  silah

  http://www.radikal.com.tr/114124511412453

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Devlet - grimfandango

  Belki bu sefer Türk adaleti bizi yanıltır, içimizi ferahlatacak, suçlu cezasını buldu dedirtecek bir karar verir dedik ama yine olmadı. Aramıza bir katil daha saldılar. Devlet bize ?sen çalış vergini öde, suçtan uzak dur, iyi vatandaş ol? dedi, karşılığında el kadar çocuğu korumayı beceremedi.

  KATIL DISARDA ISE ! - palenke

  Bu sefer serseri kursunu kime isabet edecek toto lotto gibi .

  Ne vicdansız bir ülke olduk! - xterso

  Katilleri salıp masumları tutuklayan...