Unakıtan'ın kamyonu biçti

Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'ın oğlu Abdullah Unakıtan'a ait A-B Gıda'dan yüklenen 12 ton likit yumurtayı İstanbul'a taşıyan kamyon, minibüse çarptı.

BURSA - Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'ın oğlu Abdullah Unakıtan'a ait A-B Gıda'dan yüklenen 12 ton likit yumurtayı İstanbul'a taşıyan kamyon, minibüse çarptı. Kazada dört kişi öldü.
Erol Şirem'in kullandığı kamyon, dün Balıkesir'in Bandırma ilçesindeki A-B Gıda'dan yüklenen yumurtalarla yola çıktı. Gemlik yakınlarında freni boşalan kamyon, sürücüsünün direksiyon kontrolünü yitirmesi sonucu orta refüje çarparak yolun karşı şeridine geçti. Sürücünün atladığı kamyon, minibüse çarparak devrildi. Kazada, minibüsteki Ayhan Öcal, Cevdet Cevleyan, Necati Özcan ve Erol Özcan öldü, Orhan Polat, Remzi Uzun, Bülent Düzgün, İbrahim Özcan, Barış Kala ile kamyon sürücüsü Erol Şirem de yaralandı. Daha önce de Bakan Unakıtan'ın damadı Eyüp Sabri Küçük'ün kullandığı ve oğlu Abdullah Unakıtan'ın da olduğu cip Konya'da bir otomobille çarpışmış ve otomobildeki dört kişi ölmüştü.
Düğün yolunda kaza: Altı ölü
Bu arada yakınlarının düğününe gitmek için gece Adıyaman'dan yola çıkan Yusuf Yetgin yönetimindeki araç dün sabaha karşı Mersin'de otoyol bariyerlerine çarptı. Sürücünün uyuduğu sanılan kazada altı kişi hayatını kaybetti.