Üniversite öğrenci evinde cinayet

Üniversite öğrenci evinde cinayet
Üniversite öğrenci evinde cinayet
Kütahya'da üniversite bir öğrencisi, aynı evi paylaştığı okul arkadaşını 15 yerinden bıçaklayarak öldürdü.

KÜTAHYA - Olay, akşam saat 19.30 sıralarında 100'üncü Yıl Mahallesi Mahir Ablum Caddesi'nde meydana geldi.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) öğrencisi oldukları ve aynı evde kaldıkları belirtilen Kamil Bulut ile Bedirhan Parlak arasında iddiaya göre alacak verecek meselesinden tartışma çıktı.

Kamil Bulut, kavgaya dönüşen olayın ardından Bedirhan Parlak'ı 15 yerinden bıçakla yaraladı. Komşularının kavga ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, Bedirhan Parlak'ı evde kanlar içerisinde hareketsiz halde yatarken görünce durumu hemen 112 acil servise bildirdi. Evde bulunan Kamil Bulut ise gözaltına alındı. Gelen sağlık ekibinin çabalarına rağmen Bedirhan Parlak kurtarılamadı. Parlak'ın cesedi otopsi için hastane morguna kaldırıldı.

Polislerin sağlık raporu için DPÜ Evliya Çelebi Eğitim ve Uygulama Hastanesi'ne götürdükleri cinayet zanlısı Kamil Bulut, 'Neden arkadaşını öldürdün?' sorusuna "O ölmedi. Ben onu yaraladım. Ölmedi o" diye cevap verdi. Kamil Bulut'un polislere aynı evde kaldıkları Bedirhan Parlak ile aralarında alacak-verecek meselesi olduğunu, bu yüzden tartıştıklarını ve arkadaşını bıçakladığını söylediği öğrenildi. Cinayetle ilgili soruşturmanın sürdüğü belirtildi.

DHA - Oğuzhan KILIÇ


  ETİKETLER:

  Cinayet

  ,

  Akşam

  ,

  kavga

  ,

  eğitim

  http://www.radikal.com.tr/112671011267103

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  .... - yesilturk

  bizde sınıf kavgası yok,insanın insanla savaşı var..

  HABER RESMİ.. - Düzgün Baba

  Girişteki yüzü kapatılmış bir genç kız resmine bakarsanız zannedersiniz ki bir aşk cinayeti var. Meğerse alacak meselesiymiş. Radikal sayfa düzenleyici arkadaşlar, başka resim mi bulamadınız ? Niye asıl haberde kelepçeli birinin resmi var ? Tıklanma olsun diye merak uyandırmak mı ?

  Basın Ahlakı - Ali Tekeli

  Verilen haberle yüzü karartılan bir genç kız ve genç erkeğin ne alakası var anlayamadım.İşte erkek ve kız talebeler beraber kalırsanız sonunuz böyle olur ..Mesaj mı verilmek isteniyor?..Kınıyorum.Radikale yakışmamış.