Üniversiteli kız tuvalette doğurduğu bebeği çöpe attı

Üniversiteli kız tuvalette doğurduğu bebeği çöpe attı
Üniversiteli kız tuvalette doğurduğu bebeği çöpe attı
Muğla'nın Milas İlçesi'nde, sancı şikayetiyle hastaneye başvuran üniversite öğrencisi 19 yaşındaki Ü.A. tuvalette dünyaya getirdiği erkek bebeği çöpe attı

MİLAS - Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğrencisi Ü.A., sancılı adet kanaması şikayetiyle geçen pazar günü saat 08.00 sıralarında, annesiyle birlikte Milas 75’nci Yıl Devlet Hastanesi’ne geldi. İdrar tahlili yapılan Ü.A., diğer tahlilleri için hastanede beklerken, tuvalette erken doğumla bebek dünyaya getirdi. Paniğe kapılan Ü.A., 32 haftalık doğan erkek bebeği çöpe attı.

HASTANENİN TEMİZLİK GÖREVLİLERİ BULDU

Hastanenin temizlik görevlileri tarafından çöpte ölü bulunan bebeği Ü.A.’nın dünyaya getirdiği belirlendi. Bebeğin ölü mü doğduğu yoksa çöpe atıldıktan sonra mı öldüğünün belirlenmesi için ceset Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Üniversitedeki erkek arkadaşından hamile kaldığı iddia edilen Ü.A., kan kaybettiği için tedaviye alındığı hastanede iki gün süreyle gözaltında tutuldu ve taburcu edildikten sonra da psikolojik sorunları nedeniyle Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’ne sevk edildi.

Polis olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.(dha/Oktay Çayırlı)


  http://www.radikal.com.tr/112318911231894

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Kürtaj yasak olunca... - bir gün

  Fransa idi galiba Ücretsiz Doğumkontrol hapı Veren Okullarda...AVRUPA AVRUPA...(bebeğine sifon çekende insan değildir ayrıca)

  teşekkürler radikal - paradigmasal

  tuvalet resmi koymasaydınız haber eksik kalacaktı. bize verdiğiniz bu güzel değer için teşekkürlerimi sunuyorum.

  Bu nasıl bir başlık - ikiekmekbimaltepe.com

  Kabul ediyorum olay çok korkunç. Ama başlık bunu ikiye katlamış.

  un-radikal - fyer

  Haber editörü her kimse yakın bir zamanda değişti ya da değiştiler. Kendimi 3. sınıf gazetelerin 3. sayfalarını okuyormuşum gibi hissediyorum. Bu nasıl bir başlıktır? Üniversiteli kız sıfatıyla ne denmeye çalışılmıştır? Pornografik mi yoksa spekülatif mi olmaya çalışıyorsunuz? Tiraj kaygısı Radikale hiç yakışmıyor. İhtiyaç varsa gidip büfeden 3 gazete daha alayım her gün ama şunu yapmayınız