Üniversiteliler yılın en iyilerini seçti

Üniversiteliler yılın en iyilerini seçti
Üniversiteliler yılın en iyilerini seçti

Üniversitelilerin anketiyle yapılan değerlendirmeyle en iyi sporcu ödülü GS li Burak Yılmaz ın oldu.

‘Medya ve Yeni Medya 2012’ ödülleri sahiplerini buldu. Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ’a da ‘medya ve yeni medya öncüsü üstün başarı ödülü’ verildi. Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu ve AG Platform Araştırma şirketiyle ortaklaşa yürütülen çalışma sonucu Türkiye genelinde 1250 üniversite öğrencisi arasında bir anket düzenlendi. Anket sonucunda medyanın en iyileri belirlendi. Lütfi Kırdar Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen törende ödülleri sahiplerine verildi. Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu öğretim üyesi Prof. Dr. Nüket Güz, “1250 öğrenci seçildi. Türkiye’nin dört bir yanından sayfalarca sorular yollandı. Medya çok önemli yeni medya ondan da önemli” dedi.
Değerlendirme sonunda Hürriyet gazetesi ‘en iyi gazete ’ ödülünü alırken, ‘en iyi röportajcı’ ödülünün sahibi ise Hürriyet gazetesi köşe yazarı Ayşe Arman oldu.

En iyi edebiyatçı Kulin

Ödül verilen dallar ve ödül sahipleri: Halkla ilişkiler üstün başarı ödülü Betül Mardin; en iyi edebiyat yazarı Ayşe Kulin; en iyi sabah programı Çalar Saat; ‘en iyi kadın oyuncu’ Bade İşçil; en iyi kadın şarkıcı Göksel; en iyi belgesel yapımcısı Coşkun Aral; en iyi sporcu Galatasaraylı Burak Yılmaz; en iyi köşe yazarı Can Dündar. Müzik yayım ve yapımcılığı üstün başarı ödülü ise DMC (Doğan Music Company) Genel Müdürü Samsun Demir’e verildi.