Ünlü diyetisyen Yelda Kahvecioğlu toprağa verildi

Ünlü diyetisyen Yelda Kahvecioğlu toprağa verildi
Ünlü diyetisyen Yelda Kahvecioğlu toprağa verildi
Etiler'deki evinde dün yakınları tarafından ölü bulunan ünlü diyetisyen Yelda Kahvecioğlu için (30) Arnavutköy Tevfikiye Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.

RADİKAL - Etiler'deki evinde dün yakınları tarafından ölü bulunan ünlü diyetisyen Yelda Kahvecioğlu (30) son yolculuğuna uğurlandı.

Kahvecioğlu için Arnavutköy Tevfikiye Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törende, ailesi, yakınları ve arkadaşları, genç yaşta hayatını kaybeden Yelda Kahvecioğlu için uzun süre gözyaşı döktü.

Ünlülerin diyetisyeni olarak bilinen Yelda Kahvecioğlu'nun cenaze törenine, ailesi, yakınları ve arkadaşları dışında ünlü simalar da katıldı. Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, sinema oyuncuları Halit Ergenç ve eşi Bergüzar Korel, Erkan Petekkaya, manken Ebru Destan, gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı da cenazede hazır bulundu. 

Anne Güler Kahvecioğlu, tören boyunca kızının çerçeve içindeki resmini bir an olsun elinden indirmedi. Ayakta durmakta güçlük çeken abla Derya Kahvecioğlu ise kardeşinin tabutu omuzlara alındığı sırada gözyaşı döktü.

Helallik alınmasının ardından, acılı baba Abdullah Kahvecioğlu ile Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar birlikte saf tuttu. Kılınan cenaze namazının ardından omuzlara alınan tabut cenaze aracına konuldu.

ANTALYA’DA TOPRAĞA VERİLECEK

Yelda Kahvevioğlu'nun cenazesi, memleketi Antalya Gazipaşa'ya götürülmek üzere Sabiha Gökçen Havalimanı'na doğru hareket etti. Uçakla Antalya'ya götürülecek olan cenaze, yarın öğle vakti Gazipaşa'da defnedilecek.

 “ÇOK ÜZGÜNÜZ

Cenazeye katılan Erkan Petekkaya, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Yelda Kahvecioğlu ile yakın arkadaş olduğunu ifade ederek, "Ne diyebiliriz ki! Çok üzgünüz. Çok değerli bir insandı. Hepimizin başı sağolsun" diye konuştu.

Ebru Destan ise "Çok nahif bir insandı. 7 ay boyunca her gün görüştüğüm ve sonrasında arkadaş olduğum biriydi. İyi ki tanımışım. En son 10 gün önce görüştük. Allah mekanını cennet eylesin" dedi. (Enver Alas - DHA)