Ünlü türkücüye hapis şoku!

Ünlü türkücüye hapis şoku!
Ünlü türkücüye hapis şoku!
Ünlü türkücüye boşanma davasından kötü haber geldi.

Ünlü türkücü İsmail Türüt, 15 yıl kendisini aldattığı gerekçesiyle boşanma davası açan, 1.7 milyon TL maddi ve manevi tazminat talep eden resmi nikahlı eşi Ayşe Türüt'ün aylık 6 bin TL'lik nafakasını ödemeyince hakkında 'nafakayı ihlal davası' açıldı.

"NAFAKA ÖDEYECEK GÜCÜM YOK"

Şubat ayından bu yana nafaka borcunu ödemeyen ve borcu yaklaşık 50 bin TL'yi bulan Türüt'ün mahkemede, "Aylık gelirim 5 bin TL. Nafaka borcum doğrudur, ancak ödeme gücüm yok. Boşanma davası devam ederken, mal varlığım hakkında abartılı bir beyan yapılarak buna göre nafaka miktarı tespit edilmiştir. Şu anda ödeyecek gücüm yoktur" dediği öğrenildi.

Mahkeme , Türüt'e 10 gün hapis cezası verdi. Nafaka borcunu ödediğinde tahliye edileceğinin kendisine bildirilmesine hükmetti.

(Milliyet)


  http://www.radikal.com.tr/115101411510144

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Yine: İsmail türütülemeyen bir eylem gerçekleştirdi. - ozgur.ozturk

  Dilinde ne varsa kalbindeki de odur. Gezi eylemcilerine çirkin ithamlarla hakaret edeceğine, ailevi ilişkilerini gözden geçirmeye ve birey olarak kendini sorgulamasında yarar var. Neyse ki halk sanatçı ve söz sahibi olduğunu kabul etmiyor.

  Züğürt. - Clear

  Bizim Türüt,olmuş epey züğürt...Hem eskisine,hem yenisine,nasıl yetiştirsin ve nasıl ödesin bu parayı?

  yoruma müsait değil - likapa

  sağlam karakterlidir vatanseverdir türüt.her insanın başına gelebilir bu tür şeyler.biraz da aile içi bir mesele yoruma pek müsait değil.

  Din ve sevgiden konuşan adam - selo4433

  İlk önce sen ailene eşine sahip çık da sonra sağa sola laf yetiştir.