Ünlüler serbest

Ünlüler serbest
Ünlüler serbest
İstanbul Narkotik Şube yaptığı uyuşturucu operasyonu kapsamında İngiltere dönüşü Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alınan oyuncu R.K. ve yönetmen U.B. serbest bırakıldı

Sabah saatlerinde Çağlayan’daki İstanbul Adliyesi’nde sağlık kontrolünden geçirilen R.K. ve U.B. saha sonra savcılık tarafından sorgulandı. Şüphelilerden U.B. savcılık sorgusunun ardından serbest bırakıldı. R.K. ise adli kontrol talebiyle mahkemeye sevk edildi. Hakimlikte yeniden ifade veren R.K için istenen adli kontrol talebi reddedildi. R.K, 50 bin lira kefaletle serbest bırakıldı. R.K. adliye çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı. (dha)

2 ünlüye daha uyuşturucu gözaltısı

Ünlülere operasyon anayasayı değiştirtti


  http://www.radikal.com.tr/114645611464562

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  günaydın - smhbhdr

  bütün yakalananların boydan fotoğraflarını yayınladınız da şimdi mi özel hayata saygı aklınıza geldi :) ya diğerlerini de sansürleyin ya da bunları da açın. komik görünüyorsunuz.

  sacmalik - fmonal

  her gün televizyona cikan oyuncularin ismini A.B. diye kisaltmak ve yüzlerini buzlayarak ne yaptiginizi saniyorsunuz ? Tamam yasal prosedür bu olabilir. O zaman siz de, Radikal olarak, hic bir resim kullanmayarak bu kücültücü duruma canak tutmamis olurdunuz.