Ünlülerin narkotik operasyonunda 7 tutuklama

Ünlülerin narkotik operasyonunda 7 tutuklama
Ünlülerin narkotik operasyonunda 7 tutuklama
İstanbul'daki narkotik operasyonunda mahkemeye sevk edilen 19 şüpheliden 7'si tutuklandı.

İSTANBUL – İstanbul’da geçen Cuma gerçekleştirilen ve pek çok ünlü ismin gözaltına alındığı operasyonda 7 kişi tutuklandı.

Gözaltında tutuldukları İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince dün sabah saatlerinde Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na getirilen 34 şüpheli, soruşturmayı yürüten terörlü mücadele savcısı Abdullah Mirza Coşkun’a ifade verdi.

Aralarında oyuncular Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca’nın da bulunduğu 15 kişi savcılık tarafından dün akşam saatlerinde serbest bırakıldı. 19 kişi de tutuklanma istemiyle terörle mücadele ile yetkili 3 No’lu sorgu hakimliğine sevk edildi.

Sorgunun ardından sorgu hakimliği 7 kişinin "uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan tutuklanmasına, 12 kişinin de serbest bırakılmasına karar verdi.

DHA - Selahattin GÜNDAY


  http://www.radikal.com.tr/111904011190401

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Zoraki Sanatçılık. - Clear

  Uyuşturucu,müptelalık ve doza alışmak,sonunda da yüksek dozdan gümlemek dışında ne yapar? Cinsel gücü artırır,korkusuzluk verip saldırganlığı kamçılar,ilham kapasitesini genişletir.Sanatçılara bakıyorum çoğu genç,yani cinsel güç ve korku yönünden pek sorunları olmasa gerek...Ne kaldı geriye? İlham! İyi de böylesi,dopingli sporculuğa benzemiyor mu? Bir nevi zoraki sanatçılık...