Ünlülerin sahte Twitter hesapları olay yarattı!

Ünlülerin sahte Twitter hesapları olay yarattı!
Ünlülerin sahte Twitter hesapları olay yarattı!
Müjdat Gezen ve Tamer Karadağlı adına açılan sahte Twitter hesapları ortalığı karıştırdı. İki ünlü de yaşananlar karşısında şaşkın!

Müjdat Gezen ve Tamer Karadağlı'nın Twitter'daki sahte hesapları ortalığı karıştırdı. Dün gerçekleşen hadisede, sanatçıların sahte Twitter hesapları üzerinden Şafak Sezer'in 'özrü' ile ilgili karşılıklı atışmalar yaşanmıştı.

'DARBEKATÖR VS. YALAPAÇİNO'

Şafak Sezer'in 'Başbakan'dan özür dileyip elini öptü' iddialarının ardından usta oyuncu Müjdat Gezen'in Twitter sayfasına "Şafak Sezer'in yeni filmi çıkıyormuş: Yalapaçino" yazdığı iddia edildi. Bunun üzerine Gezen'e yanıt verdiği öne sürülen ünlü oyuncu Tamer Karadağlı ise, "Şafak Sezer'in filmine bulduğunuz isimden memnunuz. Sizden de bekliyoruz 'DARBEkatör Baryam' isminde." diyerek Müjdat Gezen'in "Gırgıriye" filmindeki "darbukatör Bayram" karakterine gönderme yaptığı sanılmıştı.

Şafak Sezer ünlüleri birbirine mi düşürdü?


Twitter'da yaşanan bu polemiğin sosyal medyada oldukça hızlı bir şekilde yayılması üzerine konuya açıklık getirme ihtiyacı hisseden sanatçılar ise, kendilerinin sosyal medya hesaplarının bulunmadığını belirterek, isimlerini kullanan bir takım şahısların sahte hesaplar açtıklarını ifade ettiler.

'BEN SOSYAL MEDYADA YOKUM'

Her şeyden habersiz kendisini büyük bir tartışmanın içerisine bulan Müjdat Gezen, şaşkınlığını hurriyet.com.tr'ye anlattı: Ben bilgisayarı açmasını bilmem, sosyal medyada yokum. Biri benim adıma Şafak Sezer'e twit atmış. Başka bir sahte Tamer Karadağlı, bana cevap yazmış. Kendi aralarında tartışıyorlar. Böyle bir komedi olmaz. Tamer Amerika 'daymış. Dönünce haberi olmuş, hemen beni aradı, gerçeği anlattı.

Yapılan iddialar üzerine bir açıklama yapan Tamer Karadağlı ise; "Amerika'dan yeni döndüm, sosyal medyada tek bir hesabım dahi yoktur. Adıma yaratılan hesap sahtedir, konu ile ilgili olarak sayın Müjdat Gezen'i de hemen aradım ve konuştuk. Olay bilgim dışındadır. Dava açacağım." dedi.

Şafak Sezer Twitter'dan patladı: 'Delirttiniz beni'


  http://www.radikal.com.tr/114317811431788

  YORUMLAR
  (8 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  TONGAYA DÜŞENLER.. - Düzgün Baba

  Radikal daha uyanık olmalı.. Ben de Radikal için sahte hesap türetip, haber yapabilirim : "Şafak Sezer tekrar döndü, özür dileyerek Gezicilerin ayağını öptü " diye. Haberi bir yerlerden teyit etmek lazım.

  dubler - 1980deryanur

  Simdi Mehmet alibora'da cikip CNN'de konusan benim dublor'umdu dese ne gulerim. Olmaz olmaz deme.

  komik - 1980deryanur

  adamin ozru kabahatinden buyuk, sen bir millet cahil olmakla sucla aylardir, yillar bile diye biliriz. sonrada ben bilgisayari acip kapatmayi bilmem de. Insallah kitap sayfalarinida bilgisayar gibi acip kapattigin gibi cevirmiyorsundur.

  Bunlarin isi - iris78

  hep ketenpere, yalan dolan mizansen sahtekarlik. (Yilmaz Özdil'in bugünkü yazisini okuyun lütfen.

  sahte hesap - abduman

  tamam işte, eyleme katılan da sahte şafak sezer zaten.

  YALANDA OLABİLİR - rasras

  Hiç inandırıcı gelmedi ama :D kendini temize çıkarmak için sahte profilde diyebilir :D

  Sahteleri bırakalım, gerçek olana bakalım... - citizen

  Sahte yazışmaları bırakalım gerçek olan o fotoğrafa bakalım. Bay sanatçı (!)Şafak Sezer.., başbakanının yanında diz çökmüş, elini öpüp özür dilemeye hazırlanıyor. Muhtemelen de elini öperken "bir an kendimi tutamadım, bir daha tövbeler tövbesi size karşı bir hareketin içinde olmam" demeye hazırlıyor kendini. İşte gerçek olan bu.