Uyuşturucuya alıştıran sevgilisini bıçakladı

Uyuşturucuya alıştıran sevgilisini bıçakladı
Uyuşturucuya alıştıran sevgilisini bıçakladı
Kırklareli'nde 17 yaşındaki A.L. kendisini uyuşturucuya alıştıran 32 yaşındaki sevgilisini bıçakladı


Ali Ümit ÜLKER

KIRKLARELİ'nde 17 yaşındaki A.L. kendisini uyuşturucu hap kullanmaya alıştırdığını iddia ettiği eski sevgilisi 32 yaşındaki Tamer K.'yı sokak ortasında bıçakladı. Karnına aldığı 2 bıçak darbesiyle yaralanan Tamer K. hastaneye kaldırıldı, A.L. polise teslim oldu.
A.L. bir süre önce sevgilisi olan Tamer K. hakkında kendisine uyuşturucu hap kullanmaya alıştırdığı için Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Bunun üzerine Tamer K. ile A.L., dün öğlen saatlerinde Adliye'ye gelerek savcıya ifade verdi. Adliye çıkışında ise ikili tartışmaya başladı. Tarışmayı araya giren çevredekiler ayırdı ve eski sevgililer evlerinin yolunu tuttu.
Dün akşam saatlerinde ise A.L. ile Tamer K. Yayla Mahallesi Boyacı Sokak üzerinde tekrar karşılaştı ve tartışmaya başladı. Tartışmanın ardından A.L., “Beni hap kullandırmaya alıştırdın” diye bağırdığı Tamer K.'ya yanında bulunan meyve bıçağını iki defa sapladı. Yaralanan Tamer K. çevredekiler tarafından Kırklareli Devlet Hastanesi'ne kaldırılırken, A.L. ise gelen polis ekiplerine teslim oldu. Bıçağın küçük olması nedeniyle karın bölgesinde derin yara oluşmayan Tamer K., tedavisinin ardından taburcu oldu. A.L. ise Kırklareli Emniyet Müdürlüğü Çocuk Bürosu ekipleri tarafından alınan ifadesinin ardından savcının talimatı ile yaşı küçük olduğu için gece ailesine teslim edildi. A.L. bugün savcılığa çıkartılacak. (dha)