Vali, dualarla hamburgerci açtı!

Vali, dualarla hamburgerci açtı!
Vali, dualarla hamburgerci açtı!
Tokat Valisi Şerif Yılmaz, uluslararası bir hamburger zincirinin Tokat şubesi açılışına katıldı.

Radikal.com.tr - Tokat'taki açılışa Vali Şerif Yılmaz'ın yanı sıra Cumhuriyet Başsavcısı Özkan Gültekin, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çetin, Tokat TSO Başkanı Ahmet Arat da katıldı. Törenin dikkat çeken yanı ise Vali'nin dualarla açılışı yapması oldu. Açılış töreninin haberi ve fotoğrafları Valiliğin internet sitesinde de yer aldı.


  ETİKETLER:

  İnternet

  ,

  Belediye

  ,

  başkan

  http://www.radikal.com.tr/1155233115523311

  YORUMLAR
  (11 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  iki dua ile dış sermaye islamcı oldu? - çıkarsız

  uluslararası bir kuruluşu evrensel yaklaşımla, insani iyi dileklerle açmak yerine, öznel inancın duasıyla açmak nasıl bir fakirliktir?

  Vay Seni Vay - iaaaa

  Amerika'nın duacısıyız demek istiyolar, bir nevi efendiye hürmet ve şükran duası...

  Biz açarız - aganta burina

  Hamburgerci açılacaksa en iyisini biz açarız.

  çok ihtiyaç vardı çünkü... - gncy

  O hamburger devini oraya açan zengin keşke okusan bunları; bahsi geçen şirketin çalışma düzeni o kadar ağır bir sömürüye dayalıdır ki, iki hamburgeri çalışanına vermezde, saatlik puantaj işletip çalışanını iliğine kadar sömürür. (Yoğun saatlerde vardiyaya alır sonra çıkarır akşam yoğun saattde isterse tekrar vardiyaya çağırır). yani emek hırsızlığında çok büyük sabıkaları vardır sende bu çalışma düzenini kabul ettiğin için çoook kul hakkı alırsın...bilen bilir. sonra o kasanda biriken paralar isim hakkı ciro primi vs.vs. anlaşmalarıyla taa gider abdlere çok uluslu şirketlerin merkezlerine.... bu şirketler bunca parayı ne yapar biliyormusun, suriyede ırakda bomba olması için hükümetlerine verir onlarda ortadoğuda yeni avmler yapabilmek için bombalar yıkar ve böylece yeni şubeler açtırır. Sen bunları bilsende duymak istemiyorsan yada düzen böyle diyorsan bil ki, "ateş seni çağırıyor"

  Mehter eksikmiş... - testereci

  Ayrıca kurban kesip, kanını vali ve savcı beyin alnına sürmemişler mi? Vali ve savcının orada bulunmasının nedeni işyeri sahibinin partiye yakın olmasıdır muhtemelen..Yalnız "osmanlıcılık" teranesi yapan bu zevatın açtığı hamburgerci, "yabancı bir zincirin şubesi"!!

  BENİM ANLAMADIĞIM - pispor

  niye simitçi değil de hamburgerci yoksa vali de ortak mı ortak değilse bilmiyormu hamburgerin çocuklarda obezite yaptığını

  helal olsun. bak ne kadar çok işe yarıyor. - demlicay2011

  alman mersedesinin hakkını vermek için ne kadar çok çalışıyor. kutluyorum şahsen. vatana millete çok yarayışlı bir insan. ulu yüce. allah razı olsun tuttuğu alın olsun inşallah. maşallah. ne diyelim.