Vali: Kimi alacaksınız? Polis: Adı önemli değil!

Vali: Kimi alacaksınız? Polis: Adı önemli değil!
Vali: Kimi alacaksınız? Polis: Adı önemli değil!
Ankara kulislerine yansıyan bilgiye göre, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın oğlu Salih Kaan Çağlayan'ı gözaltına almak için Ankara'ya gelen İstanbul polisi gözaltı için izni isim vermeden almış!

Hürriyet gazetesinden Ümit Çetin'in haberine göre, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın oğlu Salih Kaan Çağlayan'ı gözaltına almak için İstanbul Emniyeti Mali Şube ve Organize Suçla Mücadele Şubesi ekipleri Ankara 'ya geldi.

Ekip, bölgelerinin dışında operasyon yapacağı için Ankara Valisi Alaaddin Yüksel'den izin istedi. Alınan bilgiye göre, Yüksel'in kimin gözaltına alınacağını sorması üzerine, "Çok gizli bir operasyon. Kim olduğu önemli değil. Öğrenmenize gerek yok" yanıtını aldı.

Vali Yüksel'den izni alan ekip daha sonra Salih Kaan Çağlayan'ı gözaltına aldı.


  http://www.radikal.com.tr/116686611668663

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Başbakan'a - dünyada bir yer

  Al sana işte; muz cumhuriyeti.

  Cesur insanlar - tunc2013

  Bu ulkede cesur savci ve polisler olmasa biz ne bu yolsuzluklari ne de ayakkablarin icinde sakli 4.5 milyon dolar haberini okuyabilirdik. Dusunun ki bu kadar delil ortada konusulurken bu polisler aciga aliniyorsa ve savcilarin ellerinden dosyalar alinmaya calisiliyorsa, ilgili makamlara haber verilseydi neler olur du?

  Valiler ne işe yarıyor! - 369986

  İllerin en üst devlet kademesinde görev yapan merci olan Vali yapılacak önemli operasyon hakkında bilgi alamıyor ve hala görevinde kalıyor! Onun emrinde olan polis Valiye sen bilme diyor! Bu operasyonla çok şey öğrendi Türkiyem.