Vali Mutlu: Eli satırlı iki kişi gözaltında

Vali Mutlu: Eli satırlı iki kişi gözaltında
Vali Mutlu: Eli satırlı iki kişi gözaltında
İstanbul Valisi Mutlu, Taksim'de eli satırlı ve sopalı iki kişinin gözaltına alındığını açıkladı. Palalı saldırganı gözaltına almaya çalışan polisin de elinin kesildiğini söyledi.

 Radikal.com.tr -   İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Taksim’de eli satırlı ve sopalı iki kişinin gözaltına alındığını belirtti. Mutlu, Twitter ’daki hesabından şu açıklamayı yaptı: Taksim'de izinsiz gösteri sonrasında çıkan olaylara karışan eli satırlı ve sopalı iki kişi yakalanarak gözaltına alındı,işlemi yapılmaktadır. Bu tür saldırı girişimlerine karşı polisimiz, görevini dikkatle ve titizlikle sürdürecektir.

Vali Mutlu olayla ilgili ikinci twit'inde ise şu bilgiyi verdi: "Ekranlara görüntüsü de yansıyan palalı saldırganı yakalamak isteyen emniyet görevlimiz de elinden kesi suretiyle yaralanmıştır."

 

 


  http://www.radikal.com.tr/1140746114074627

  YORUMLAR
  (27 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  yalan yalan - 9950018

  inanmıyorum, inanmıyoruz, o eli palalı iki sırtlan hiçbir ceza almayacak vali Efendi...yalan söyleme..

  Siz neden utanırsınız Allah aşkına? - dilek13

  Siz attğınız tweetler dışında başka bir şeyler okuyormusunuz. Dört haftadır yazdıkça, konuştukça batıyorsunuz ve hakkınızda yazılanlara insan olan biri tahammül edemez. Siz de bir şeyler olmalı, yitirmiş olamazsınız bu insani duyguyu. Ünlü bir psikolog söylüyordu; Utanmaz bir insanın olabildiğince pişkinlikle yaptığı ayıbı sahiplenmesi neticesinde zihinde oluşan düşünceler onu şah damarından hayat aksa bile ar damarının çatlamasına kadar götürür.

  Yanlış anlaşılmasın ödüllendirmek için - karl.marx

  Toplumu böldüğünüz diğer kesim, yani biz, söylediklerinizin hiçbirine inanmıyor, o yüzden açıklama yapılırken bir yandaşa özel bir de ötekiler (biz) için açıklama bekliyoruz, o zaman öfkesini kusabilir çapkın efendi.

  Tek Kursun - Cibin

  Arkadas Turkiye Boyle! Cizrede hic birsey yapmayan genc arkadsi tek kursunla etkisiz hale getirirler, istanbulda da halkin ortasinda dolasan bu satirli caniler sanki serbest dolasim haklari warmis gibi herkese satir sallarlar. Iste soylenecek bir sey yok. Ne diyelim boyle garip bir ulkede yasiyoruz. Satisiz yasam icin?

  sn. radikal - ahanda

  bu goruntunun uzun hali mevcut, orada bu kisilerin polisce palalariyla saliverildikleri goruluyor. ben goren olarak utaniyorum ama polisler bu kisiler ellerinden palalarini alip tutuklamamis aksine desteklediklerini gosterdikleri icin insanlik disi goruntuler ortaya cikmistir.

  bu palay işiyle kışkırtmaya mı çalışıyorlar acaba - demlicay2011

  ya da kendi sivil polislerimi. yada akp liler mi. ve ya organize eden özel harekettenmi yoksa askeri özel harptan mı? yada direnişcilerden mi? akla binbir türlü şey geliyor. burası türkiye. benim tahminim bir şeylere susamış vatandaşın isteği var. istiyor onu alacak bir gün. ne istiyor acaba. su testisini istiyor bence. bulacak meraklanyan. burası türkiye başka çıkış yok. lafa bak hizaya gel. gelecekler. böyle pislik bir güvenliğe böyle bir demokrasiye ne yakışır. tepki yakışır adalet yakışır ( o şimdi tatilde) abd tavsiyesi yakışır. (vur dediysek öldür demedikya len). kurura bakmayın aslında sinirden nasıl yazacağımı bilemedim. elim kolum bağlı oturuyorum. çıldırmak üzereyim hiç bir şeyden zevk alamaz oldum. çıldırtılar beni.

  Talimatı sen vermişdin - Kayzer1420

  Mağrur mağrur 'talimatı ben verdim' dedi.'Polis destan yazdı' dedi.'Polis 24 yevmiyeyi hakketti' dedi.'Polisin müdahale etmesi normal' dedi.'Dış mihrak' dedi.'Faiz lobisi' dedi.'CHP' dedi.'Polisin eline taş gelmiş' dedi.'Ethem Sarısülük terör örgütü' dedi...Delikanlı gibi,adam gibi bir tek 'polis vahşet yapmıştır' demedi.Bu çok mu zordu?.Şimdi çıkmış 'Siyasiler de hata yapabilir;bende' diyor.Yukarıda dedikleriniz yüzünden kimsenin can güvenliği kalmadı.Demedikleriniz yüzünde de insanlık Türkiye'de bir kez daha ayaklar altına düştü.Yazıklar olsun hepinize.