Vali Mutlu: En kısa zamanda Gezi Parkı'nda sizi ziyaret edeceğim

Vali Mutlu: En kısa zamanda Gezi Parkı'nda sizi ziyaret edeceğim
Vali Mutlu: En kısa zamanda Gezi Parkı'nda sizi ziyaret edeceğim
İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Gezi Parkı eylemcilerine bir kezdaha Twitter hesabından seslendi: "Gezi Parkı'nda 'çevre duyarlılığıyla hareket eden' gençlere öneriyorum; artık Twitter'dan değil yüzyüze de görüşelim. En kısa zamanda da sizi ziyareti planlayacağım."

İSTANBUL - İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Gezi Parkı eylemcilerine twitter hesabından seslendi. Mutlu, "Gezi Parkı'nda 'çevre duyarlılığıyla hareket eden' gençlere öneriyorum; artık Twitter'dan değil yüzyüze de görüşelim. Gezi Parkı'nda kalıp benimle görüşmek isteyenler Twitter hesabımdan bana ulaşsınlar. Uygun bir mahalde buluşalım. Basına da görüntü verebiliriz arzu ederseniz. Bilahare en kısa zamanda Gezi Parkı'nda sizi ziyareti planlıyacağım. Bunu da konuşuruz" dedi.

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, salı sabahı AKM ve Taksim Anıtı'ndaki flamaları temizlemek için yapılan polis müdahalesinin ardından yaptığı açıklamada, "Gezi Parkı ve Taksim'e kesinlikle müdahale olmayacak" demiş, ancak akşam saatlerinde Taksim Meydanı'nda toplanan ve aralarında çok sayıda çocuk , yaşlı ve engelli yurttaşın bulunduğu onbinlerce kişiye, polis, gaz ve ses bombaları ile tazyikli su sıkarak müdahale edince Gezi Parkı eylemcilerinn tepkisini çekmişti.

DHA


  http://www.radikal.com.tr/113745511374552

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Nerde buluşsak ? - sks222

  Kızılkayalar Büfeye ne dersin ya da Starbucks ? Saat 05:00 de gel kuş cıvıltısı arı vızıltısı ile... Meydanı dolan da gel gaza dikkat.

  arada ziyaret ediyor zaten. - caglar1914

  Kendisi gelmese de polisleri geliyor zaten. Yokluğunu aratmıyor tomalar lüzum yok bence gelmesin.