Vali Mutlu: Gezi'ye bu gece müdahale yok

Vali Mutlu: Gezi'ye bu gece müdahale yok
Vali Mutlu: Gezi'ye bu gece müdahale yok
İstanbul Valisi Mutlu, Gezi Parkı'na bu gece müdahale olacağı yönündeki iddialara cevap verdi.

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, sosyal medyada Gezi Parkı’na bu gece polisler tarafından müdahale yapılacağı yönünde çıkan haberlere cevap verdi.

Twetter hesabından açıklama yapan Veli Mutlu “Gezi parkına bu gece müdahale edileceği yönünde gene provakatif dedikodular yayılıyor. Bu söylentilere itibar edilmesin. İyi geceler” dedi.
Başbakan Erdoğan ’ın bugün Gezi eylemlerinin bitirilmesi için 24 saat süre tanımasının ardından parktaki direnişçiler müdahale için hazırlıklara başlamış, yaklaşık 20 kişilik sanatçı grubu da direnişçilere kalkan olmak için parktaki oturma eylemine katılmıştı.


  http://www.radikal.com.tr/113737811373784

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  gene mutlu... - caligari

  bu millet bir daha sana güvenir mi ??

  sabahlara kadar uyuyamamistin hani??? - yabanci

  daha oncede olmayacak demistin degil mi?hani sabah 5 te uyanip cocuklari takdir etmistin aslinda takdir degil tahkir etmeye kalktin ve yine ayni terane bir parti ki 3 kisinin dedikleri birbiriyle uymuyorsa bu partiye nasil guvenilr baskan baska vali baska icisleri bakani baska baska baska .....yetmedi mi yalanlariniz???????

  İnanmak... - ozymandias

  Sayın Vali, size inanmak, dine inanmaktan da daha zor. İyi geceler.

  ... - fısıltı

  vali müdahale olmayacak demişse daha dikkatli olmak gerek.her an müdahale olabilir.neticede ağzından çıkanlarla hayata geçenler birbirini tutmuyor valinin