Vali Mutulu: Medcezir finali perişan etti bizi

Vali Mutulu: Medcezir finali perişan etti bizi
Vali Mutulu: Medcezir finali perişan etti bizi
Eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu'nun final yapan Medcezir dizisi ile ilgili attığı 43 yıl evvel Love Story ve bugün Medcezir'in finali ... perişan etti bizi. Sevenlere ve tüm aşklara selam olsun..." tweet'i sosyal medyanın en çok konuşulanları arasında yer aldı.

RADİKAL-Attığı tweet'lerle gündeme gelen eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu yine sosyal medyaya salladı. Mutlu, önceki gün son bölümü yayınlanan Medcezir dizisinin ardından "43 yıl evvel Love Story ve bugün Med Cezir'in finali ... perişan etti bizi. Sevenlere ve tüm aşklara selam olsun..." tweet'i attı. 

Hüseyin Avni Mutlu'nun bu tweet'i 2 bin 300 kişiden "like" aldı. Tam 2 bin 500 kez de retweet'lendi.Medcezir her cuma akşamı 20.30'da yeni bölümleriyle Star TV ekranlarında izleyicileriyle buluşuyordu. Hem Çağatay Ulusoy, hem de Serenay Sarıkaya gibi genç izleyicilerin gözdesi oyuncularıyla hem de Dallas'ı aratmayan ilişki ağını barındıran senaryosuyla Medcezir son yılların en çok konuşulan dizilerinden biri..

 

Medcezir'in final tarihi belli oldu

 

Med Cezir: Dur, bitme!

Hüseyin Avni Mutlu'nun gönderme yaptığı Love Story (Aşk Hikayesi) sinema tarihinin unutulmaz filmlerinden biri. Yönetmenliğini Arthur Hiller'ın yaptığı filmin başrollerinde Ali McGraw ile Ryan O'Neal vardı.
Eric Segal'ın kendi romanından senaryosunu da yazdığı filmin Francis Lai tarafından bestelenen müziği de 40 yılı aşkın süredir en ünlü film müziklerinden biri olarak biliniyor.Filmin başrol oyuncuları MacGraw ile O'Neal bu yılın başlarında evleneceklerini açıklamıştı.

En iyi rol modeller Mira ve Yaman mı?