Valiye özel baret!

Valiye özel baret!
Valiye özel baret!
Bolu Valisi Aydın Baruş yapımı devam okul inşaatlarını baret takarak gezerken, Milli Eğitim Müdürü ve diğer görevlilerin baret takmaması dikkat çekti.

RADİKAL - Bolu Valisi Aydın Baruş devlet ve hayırseverler tarafından yaptırılan okulların ve spor salonlarının inşaatlarını gezerek, yetkililerden bilgi aldı. Vali Aydın Baruş, 50. Yıl Mehmet Baysal Spor Salonu ve 14 sınıflı İzzet Baysal İlkokulu ek binasını gezerken, Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu'nun verdiği bareti taktı.

Vali Aydın Baruş baret takarak inşaat sahasını gezerken, Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu ve diğer görevliler ise baret takmadı. Vali Baruş daha sonra bitme aşamasına gelen 5 derslikli ve 10 şubeli Refika Ana Anaokulu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından yaptırılan 24 derslikli kız meslek lisesi ile aynı alan içerisinde yer alan 200 öğrenci kapasiteli kız öğrenci pansiyonu, 24 derslikli Tepecik Anadolu Lisesi, Atatürk Anadolu Lisesi Spor Salonu, Kültür Ortaokulu ve Kadriye Ana Anaokulu inşaatlarını gezdi. (Mesut ÇATAK/BOLU/DHA)