Van Gölü UFO'su fotoğraflandı!

Van Gölü UFO'su fotoğraflandı!
Van Gölü UFO'su fotoğraflandı!
Van'da kaydedilen bir görüntü, kent semalarında UFO heyecanı yaşattı.

VAN - Yerel haftalık Öz Haberci Gazetesi'nin sahibi Murat Çurku, piknik yapmak ve fotoğraf çekmek için Pazar günü Van Gölü kıyısında bulunan İskele sahiline gitti. Bir süre sahilde dolaşıp fotoğraf çeken Çurku, İskele sahilinden görünen Van Gölü'nün Kuzeyine düşen Çarpanak Adası'nın yakınında bir cisim dikkatini çekti. Buluta benzeyen cismin hızla hareket edip şekil değiştirdiğini belirten Çurku, hemen elindeki fotoğraf makinesi ile bunu fotoğraflamaya başladı. Gördüğü cisim karşısında büyük şaşkınlık yaşayan Çurku şöyle konuştu:
" Hava güzeldi ve fotoğraf çekmek için gittiğim İskele sahilinde, Çarpanak Adası civarında bir cisim gördüm. Önce fazla dikkat etmedim fakat daha sonra cismin hareket edip şekil değiştirdiğini gördüm. Elimdeki makinayla cismi çekmeye başlayınca, cisim UFO'yu andıran şekle geldi. Daha sonra hareket ederek oradan ayrıldı. Hayatımda böyle birşey görmedim. Büyük şaşkınlık içine girdim. Gördüğüm cismin ne olduğunu bilmiyorum ama UFO'ya benzediğini söyleyebilirim." (Gülay ÖZEK/DHA)


  ETİKETLER:

  Van

  ,

  UFO

  ,

  Fotoğraf

  ,

  Pazar

  ,

  Hava

  http://www.radikal.com.tr/113153611315362

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  çelişkiye bak - death note

  uçan tanımlayan cisim nedir nasıldır hiç görmemişsin o da yetmezmiş gibi görüp de bir şeye benzetemediğin şeyi ufoya benzeteceksin.ne kadar komik ne kadar komik

  Bu kadarcık mı? - generalduncan

  Nasıl hareket etti? Ne yöne gitti? Kaç saniye orada kaldı? Ses, ışık çıkarıyor muydu? Sorulacak bir çok soru var ama ortalıkta soracak gazeteci yok ki sorsun. Haber ajanslarına dayamışlar sırtlarını, internetten bul buluştur gazete çıkarıyorlar. Oh, ne ala memleket.