Van'da kaybolan küçük Nehir'in cansız bedeni bulundu

Van'da kaybolan küçük Nehir'in cansız bedeni bulundu
Van'da kaybolan küçük Nehir'in cansız bedeni bulundu
Gürpınar'da yaklaşık 4,5 ay önce kaybolan 4 yaşındaki Nehir'in cansız bedeni, evinin 50 metre ilerisinde bir metre derinliğindeki bataklık alanda bulundu.

VAN Van'ın Gürpınar ilçesinde yaklaşık 4,5 ay önce kaybolan 4 yaşındaki Nehir Aslan'ın cesedi bulundu.

Alınan bilgiye göre, Kırkgeçit Mahallesi'ndeki evlerinin önünde oynarken kaybolan ve bir daha kendisinden haber alınamayan 4 yaşındaki küçük Nehir'in cesedini evinin 50 metre ilerisinde bir metre derinliğindeki bataklıkta gören bir vatandaşlar, durumu ailesine bildirdi.

Bataklığın bulunduğu yere gelerek Nehir'i giydiği kıyafetlerden teşhis eden baba Erkan Aslan, jandarmaya haber verdi.

Köye gelen Jandarma Olay Yeri İnceleme ekiplerinin, Nehir'in bulunduğu yerdeki incelemeleri devam ediyor.

Gürpınar'ın Kırkgeçit Mahallesi'ndeki evlerinin önünde oynayan 4 yaşındaki Nehir Aslan, 29 Ekim'de kaybolmuştu. Küçük kızın bulunabilmesi için mahalle ve çevresinde atlı birliklerle jandarma ve AFAD ekiplerince helikopter destekli yaklaşık 20 gün boyunca arama çalışması yapılmıştı.

(AA)

 


  http://www.radikal.com.tr/131289313128931

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  her zaman yakındadır. - gundi ghandi

  aylarca jandarma ve halk tarafından aranan hatta bulunmayınca dilenci mafyası götürdü diye aylarca istanbul'da aranan çocuk evinden elli metre ötede bulunuyor. peki o jandarma ve halk ne yaptı? Sadece aileye iş yapmış gibi mi göründü? elli metre ötede bataklık vardı da neden incelenmedi? Bir daha sakın kaybolan çocukları aramayın. siz aramazsanız belki birileri daha ciddi arar.