Vapur ve deniz otobüsü seferleri 7 saattir yapılamıyor

Vapur ve deniz otobüsü seferleri 7 saattir yapılamıyor
Vapur ve deniz otobüsü seferleri 7 saattir yapılamıyor
İstanbul'da etkili olan şiddetli lodos nedeniyle vapur ve deniz otobüsü seferleri yaklaşık 7 saattir yapılamıyor.

İstanbul 'da etkili olan şiddetli lodos nedeniyle vapur ve deniz otobüsü seferleri yaklaşık 7 saattir yapılamıyor.
Şehir Hatları, şiddetli lodos nedeniyle saat 11.00 sıralarında tüm vapur seferleri iptal etmişti. İDO da, aynı saatlerde tüm iç hat deniz otobüsü ile arabalı vapur seferlerinin iptal edildiğini duyurmuştu. İDO'nun arabalı vapur seferleri normale döndü. Ancak iç hat deniz otobüsü seferleri hala yapılamıyor

İDO'nun iptal edilen hızlı feribot ve dış hat deniz otobüsleri ise şöyle:

16:20 Bursa- Yenikapı -Kadıköy Deniz Otobüsü

16:30 Yalova / Pendik Ferry Cat tipi hızlı feribot

16:30 Pendik / Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot

16:50 Kadıköy-Yenikapı-Armutlutk-Armutlu-Bursa Deniz Otobüsü

17:00 Kartal / Yalova Deniz Otobüsü

17:30 Yenikapı - Bursa Hızlı Feribot

17:45 Yalova / Pendik Ferry Cat tipi hızlı feribot

17:45 Pendik / Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot

18:00 Yalova - Yenikapı Ferry Cat tipi hızlı feribot

18:00 Yenikapı - Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot

18:00 Bursa - Yenikapı Hızlı Feribot

18:30 Bostanci - Yenikapı - Bandırma Deniz Otobüsü

18:30 Bandirma - Yenikapı Hızlı Feribot

18:40 Kadikoy-Yenikapı-Bursa Deniz Otobüsü

19:30 Bursa-Yenikapı-Kadıköy Deniz Otobüsü DHA


    ETİKETLER:

    İDO

    ,

    İstanbul

    ,

    Yenikapı

    ,

    Armutlu

    ,

    Vapur

    ,

    Feribot